حضور طارمی در اردوی اروپایی پرسپولیس منوط به برگزاری دربی در آلمان است

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در صورتی به اردوی اروپایی این تیم اضافه می‌شود که یا مدت‌زمان حضور سرخ‌پوشان در اوکراین بیشتر شود یا اینکه برگزاری دربی در آلمان قطعی شود.

مهدی طارمی روز گذشته به صورت قطعی باقی ماندنش را در تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد تا بدینوسیله لژیونر شدنش فعلاً منتفی باشد.

بعد از این موضوع عنوان شد که مهدی طارمی به اوکراین خواهد رفت تا به اردوی پرسپولیس در این کشور اضافه شود و بعد از آن همراه سایر اعضای این تیم به آلمان برود تا در دربی ۸۵ که قرار است در آلمان برگزار شود مقابل استقلال به میدان برود.

این در حالی است که برگزاری دربی ۸۵ در کشور آلمان هنوز به صورت ۱۰۰درصد قطعی نشده و مسئولان برگزارکننده این بازی منتظر پاسخ نهایی از سوی پلیس فدرال آلمان هستند.

در صورتی که دربی ۸۵ در آلمان برگزار نشود کاروان تیم پرسپولیس ۲۲ تیرماه از اوکراین به کشور باز می‌گردند.

در صورتی که پرسپولیسی‌ها بخواهند ۲۲ تیرماه به ایران بازگردند طبعاً حضور مهدی طارمی برای یکی دو روز در اردوی سرخ‌پوشان در اوکراین منطقی نخواهد بود و در واقع در صورتی طارمی به اردوی پرسپولیس در خارج از کشور ملحق شود یا مدت زمان حضور سرخ‌پوشان در اوکراین بیشتر شود یا برگزاری دربی در آلمان قطعی گردد و در واقع حضور طارمی در اردوی خارج از کشور پرسپولیس منوط به برگزاری دربی ۸۵ در آلمان است.

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار