جوانان ما از این بازی‌ها تجربه می‌گیرند

حاتمی: فصل بسیار سختی پیش‌رو داریم اما باید بجنگیم/ قرعه سختی نصیب‌ تراکتورسازی شد

مهاجم تیم تراکتورسازی لیگ هفدهم را سالی سخت برای تیمش دانست.

خبرنگار ورزشی ، فرزاد حاتمی پس از شکست ۳ بر صفر تیم تراکتورسازی مقابل تیم امید اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود این بازی‌های تدارکاتی بیشتر به آمادگی تیم کمک می‌کند، به تیم امید هم تبریک می‌گویم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم، چون تیم آقای پیروانی امروز بسیار خوب بازی کرد. همچنین از باشگاه‌های لیگ برتری هم می‌خواهم که با تیم امید تعامل بیشتری داشته باشند.

وی لیگ هفدهم را فصلی سخت برای تراکتورسازی دانست و عنوان کرد: ما می‌دانیم که فصل بسیار سختی پیش رو داریم اما باید بجنگیم. ما بزرگتر‌های تیم هم باید به این بچه‌های جوان کمک کنیم تا بتوانند شرایط خودشان را به دست آورند. اتفاق بدی که در دیدار امروز افتاد مصدومیت هادی محمدی بود که امیدوارم مشکل او جدی نباشد و خیلی زود به تیم برگردد. مشکل دیگر ما کمبود بازیکن است. البته جوانان‌مان انگیزه زیادی دارند و روز به روز هم بهتر می‌شوند.

مهاجم تیم تراکتورسازی در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه  «چرا تیم تراکتورسازی چند وقتی است عملکرد خوبی ندارد؟»، گفت: مشکل خاصی وجود ندارد. در بازی‌های تدارکاتی برد و باخت مهم نیست، چون هم ما و هم تیم امید بیشتر به فکر کسب تجربه هستیم. مطمئن‌ هستم بازیکنان جوان ما از این بازی‌ها بیشتر تجربه می‌گیرند و روز به روز بهتر می‌شوند و در لیگ برتر هم عملکرد خوبی خواهند داشت.

حاتمی با اشاره به قرعه سخت تیم تراکتورسازی در هفته‌های آغازین لیگ هفدهم خاطر نشان کرد: در هفته‌های اول قرعه خوبی نصیب ما نشد. تراکتورسازی تا نیم فصل از جذب بازیکن محروم هست. متاسفانه ما در دور برگشت هم باید همین بازی‌ها را انجام بدهیم. یعنی در بازی‌های نیم فصل دوم تا ما بیاییم بازیکن بگیریم و این بازیکنان خودشان را با تیم وقف بدهند، این بازی‌های سخت تمام می‌شوند. متاسفانه امسال قرعه خوبی نداریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار