کیفیت تیمی بایرن با او بهبود خواهد یافت

رومنیگه: امضای قرارداد با خامس بزرگترین رویای آنچلوتی بود

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از خرید جدید این تیم تمجید ویژه‌ای کرد.

، کارل هاینتس رومنیگه با اعلام رسمی به خدمت گرفتن خامس رودریگس از رئال مادرید با قرارداد قرضی دو ساله به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت:خوشحالیم که این انتقال نهایی شد. امضای قرارداد با خامس رودریگس بزرگترین رویای کارلو آنچلوتی پس از همکاری موفقیت‌آمیزی که با هم در رئال مادرید داشتند، بود.

وی افزود: خامس بازیکنی مستعد با قابلیت‌های مختلف است. او قادر است خودش گلزنی کند، برای هم‌تیمی‌هایش پاس گل بسازد و روی ضربات شروع مجدد هم فوق‌العاده‌ است. شکی هم نیست که با وجود خامس کیفیت تیمی بایرن بهبود خواهد یافت.

خامس که در سال ۲۰۱۴ در ازای ۷۵ میلیون یورو از موناکو به رئال مادرید پیوست، در سال اول حضورش در این تیم زیرنظر کارلو آنچلوتی فوق‌العاده بود، اما در فصل دوم زیر نظر بنیتس و در ادامه زیدان کمتر فرصت بازی پیدا کرد و این وضعیت در  فصل ۱۷-۲۰۱۶ نیز ادامه‌دار شد تا نارضایتی این بازیکن از وضعیت موجود شدت بگیرد.

او که در این تابستان مورد توجه تیم‌های منچستریونایتد، چلسی، میلان، پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی بود، به ازاری هر فصل قرضی در بایرن ۵ میلیون یورو نصیبش خواهد شد و در صورتی که بایرن در سال ۲۰۱۹ او را رسماً بخرد، باید رقم ۳۵.۲ میلیون یورو به او پرداخت کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار