باتیستوتا: هنوز هم به سختی راه می‌روم

مهاجم پیشین تیم ملی آرژانتین می‌گوید هنوز هم خیلی سخت راه می‌رود.

، گابریل باتیستوتا که بین سال‌های ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۳ با پیراهن تیم‌های فیورنتینا، رم و اینتر ۲۴۲ گل به ثمر رساند، در گفت‌وگو با مجله «فیفا ۱۹۰۴» گفت: آیا درست است که یک بار گفته‌ام هرگز فوتبال را دوست نداشته‌ام؟ بله چنین اظهارنظری کرده‌ام، اما این حرف را زدم چون می‌خواستم از خودم در برابر رسانه‌ها و مردم دفاع کنم. من آن اظهار نظر را کردم و آنها دیگر چیزی از من نپرسیدند.

وی افزود: من خیلی در تمرینات شرکت می‌کردم و شما هم باید یادتان باشد که در دوره خوبی در ایتالیا فوتبال بازی می‌کردم. در آن زمان فشار زیادی بود و همه در مورد فوتبال صحبت می‌کردند که این برایم خسته‌کننده بود. طوری بود که نمی‌گفتم عاشق فوتبال، تاکتیک‌ها، تمرین کردن و هر چیزی که مربوط به زمین فوتبال می‌شود، هستم. زمانی که جوان‌تر بودم هیجان فوتبال نداشتم، اما بعداً شور و شوق خاصی به فوتبال پیدا کردم و حالا با آن زندگی می‌کنم و آن را تنفس می‌کنم.

اسطوره فوتبال آرژانتین که پزشکان حتی پیش از این تا آستانه قطع کردن پاهایش پیش رفته‌ بودند، تأکید کرد: هنوز هم به سختی راه می‌روم چون خیلی بیشتر از توانم در فوتبال مایه گذاشتم. حقیقت چیزی در همین مایه‌هاست. من عاشق فوتبال و هر چیزی مرتبط با آن هستم (با خنده). چیزی که خیلی دوست نداشتم مصاحبه کردن، بحث‌ها و مسائل خارج از فوتبال بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار