چک که دیگر تخفیف دادن ندارد

نصیرزاده: قرعه‌ گسترش فولاد بد نبود/ تیم‌های تازه وارد مثل هندوانه دربسته هستند

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد از قرعه تیمش در لیگ هفدهم ابراز رضایت کرد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شیوه برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ هفدهم، اظهار داشت: بدقولی صدا و سیما باعث بی‌نظمی شد. صداوسیما قرار بود برای پخش به مراسم بیاید و این انتظاری بود که برای برگزار کننده‌ها ایجاد شده بود،‌ اما نیامدن صداوسیما، باعث تاخیر در برگزاری مراسم شد. البته بخشی از آن توسط شبکه خبر پخش شد،‌ اما علت تاخیر در برگزاری آن، تاخیر دوربین‌ها بود. البته مکانی که برای این مراسم در نظر گرفته شده بود،‌ جدید و کاملاً ورزشی بود که نسبت به سال‌های قبل یک تحول بزرگ به حساب می‌آید. قرعه‌کشی در کل عالی بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از قرعه‌کشی انجام شده راضی است یا خیر، گفت: البته قرعه‌کشی، قرعه‌کشی که مدنظر شماست، نیست. به دلیل اینکه فقط چند تیم شماره‌شان مشخص می‌شود، تقریبا برخی از چیزها معلوم است. دوستان سعی می‌کنند باشگاه‌هایی که در یک شهرستان هستند، در یک هفته به صورت همزمان میزبان نباشند. به همین خاطر مجبورند که از سید بندی کامپیوتری استفاده کنند که مورد تایید است. با این شیوه قرعه‌کشی، ۲۰ درصد شانس و اقبال است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با اشاره به دیدارهای این تیم در هفته‌های ابتدایی، تصریح کرد: قرعه ما بد نبود. مثلاً در زمانی که هوا گرم است، به عسلویه نمی‌رویم که با پارس جنوبی بازی کنیم. الان در تبریز هوا خنک است و ما در زمان خوبی به جنوب کشور خواهیم رفت. بازی‌های اول و دوم‌مان هم با تیم‌هایی است که تازه به لیگ برتر آمده‌اند. البته این‌ها هم مثل هندوانه دربسته هستند، مشخص نمی‌کنند که در چه سطحی قرار دارند.

نصیرزاده در پاسخ به این سوال که با توجه به آماده شدن پیش‌نویس قرارداد سه جانبه میان گسترش فولاد، سعید آقایی و سپاهان، آیا تخفیفی به باشگاه اصفهانی داده شده است یا خیر، تاکید کرد: یک مبلغی در آن چک نوشته شده بود. چک که دیگر تخفیف دادن ندارد!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار