قرعه این فصل برای ما منصفانه‌تر است

مهاجری: پدیده سورپرایز لیگ خواهد بود/ سه تیم مدعی قهرمانی‌اند

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هر فصل تیم‌هایی هستند که بقیه را سورپرایز می‌کنند و این فصل پدیده این کار را خواهد کرد.

، محمدرضا مهاجری با اشاره به قرعه کشی لیگ برتر هفدهم گفت: سال گذشته واقعا با قرعه سختی روبه‌رو بودیم اما خوشبختانه در لیگ هفدهم قرعه منصفانه‌ تری برای ما رقم خورد.

وی افزود: در بازی های ابتدایی باید دو بازی را به بوشهر و آبادان برویم که این ممکن است به دلیل گرمای هوا کار ما را کمی با مشکل روبه‌رو کند ولی چون  امسال خیلی خوب تیم را آماده کرده‌ایم به این مسائل فکر نمی‌کنیم و بیشتر بر روی مسائل فنی تمرکز خواهیم کرد.

مهاجری تصریح کرد: بازی‌های امسال برای ما تقسیم شده است و مثل فصل قبل که چند هفته متوالی بازی‌های سختی را مقابل استقلال ، پرسپولیس، تراکتورسازی، ذوب آهن داشتیم، خوشبختانه در لیگ هفدهم این‌گونه نیست و ما بعد از هر بازی سخت فرصت بازسازی و نفس کشیدن داریم و ما را نیز امیدوار به کسب نتایج بهتر می‌کند.

سرمربی تیم پدیده درباره برگزاری دربی مشهد در هفته چهاردهم گفت: ما در فصل قبل در هفته دوم با سیاه جامگان بازی داشتیم و حساسیتی وجود نداشت، اما در فصل جدید قطعا این بازی در هفته چهاردهم با توجه به نتایجی که دو تیم کسب می‌کنند از حساسیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

مهاجری یادآور شد: برگزاری دربی از جذابیت‌های دو چندان لیگ به حساب می‌آید که در مشهد نیز این مسابقه دارای ویژگی‌های خاصی است اما امیدوارم تا در آن زمان هر دو تیم داری جایگاه خوبی در جدول مسابقات باشند.

وی در ادامه به برگزاری اردوی تیمش در ترکیه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: باید ابتدا از کریمویی مدیرعامل باشگاه که شرایط برگزاری اردوی ما را فراهم کرد تشکر کنم. ما اردوی بسیار خوبی را برگزار کردیم و بازیهای پرفشاری را نیز پشت سرگذاشتیم.

سرمربی پدیده افزود: برنامه‌ریزی ما برگزاری سه بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه بود اما خوشبختانه با تلاش‌های مسئولین باشگاه و البته فیضی که در کنار تیم ما بود و ارتباط خوبی با تیم‌های مختلف داشت‌، شرایطی به وجود آمد که ما تا امروز ٥ مسابقه را برگزار و انشالله در روز پایانی اردو نیز یک مسابقه را با تیم گسترش فولاد تبریز برگزار خواهیم کرد.

مهاجری افزود: روز یکشنبه بعد از دو بازی متوالی و سخت مقابل تیم ملی زیر ٢٣ سال عمان با تیم قدرتمند آدانا اسپور ترکیه بازی کردیم که واقعا نشان داد بازیکنان ما به هماهنگی بسیار خوبی رسیدند و در شرایط سخت از توان بالایی برخوردارند. این در شرایطی بود که بازیکنان ما طی سه روز ، سه مسابقه را انجام دادند و واقعا در بازی با آدانا با خستگی روبرو بودند و حتی دو پنالتی را به گل تبدیل نکردند و چند بار به تیرک دروازه زده و موقعیت های دیگری راهم از دست دادند، اما در کل  فوتبال با کیفیت وبازی خیلی خوب و راضی کننده ای را به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: هدف ما از بازیهای تدارکاتی شناسایی نقاط ضعف و قوت است و دنبال نتایج نیستیم. ما باید آن قدر کار کنیم تا در طول لیگ بتوانیم به موفقیت دست یابیم .

سرمربی تیم پدیده ادامه داد: اردوی ما روز ٢١ تیرماه در ترکیه به پایان می رسد و انشالله یک روز قبل از پایان اردو نیز با گسترش تبریز روبرو خواهیم شد که با توجه به قرعه کشی لیگ برتر و بازی ما با آنها در هفته پایانی مسابقات، فکر می‌کنم که بازی جدی وخوبی را دو تیم پیش رو داشته باشند.

مهاجری عنوان کرد: ما بعد از اردوی ترکیه به تهران می رویم و به منظور تست های پزشکی بازیکنان چند روزی را در آنجا خواهیم بود و بعد راهی مشهد می شویم و روز ٢٧ یا ٢٨ تیرماه نیز با تیم برق نوین شیراز که داود مهابادی هدایت آن را برعهده دارد یک بازی تدارکاتی دیگر را انجام می دهیم و آماده شروع مسابقات می شویم.

وی درباره پیش بینی اش از لیگ برتر هفدهم نیز گفت: هنوز صحبت کردن در این باره زود است اما تیم هایی مثل استقلال ، پرسپولیس وذوب آهن می توانند مدعی باشند اما در کنار این‌ها همیشه تیم هایی هستند همه را سورپرایز می کنند و امسال پدیده تلاش می کند تا سورپرایز لیگ هفدهم باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار