پیام خوشحال کننده امباپه برای هواداران موناکو

مهاجم فرانسوی جوان قهرمان فرانسه درباره آینده‌اش به هواداران این تیم خبر خوشی داد.

، کایلیان امباپه که مدتی است شایعه پیوستنش به رئال مادرید شنیده می‌شود، در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی پیامی گذاشت که خوشحالی هواداران موناکو را به همراه داشت. مهاجم ۱۸ ساله موناکو با گذاشتن عکسی از خود در اینستاگرام که او را در سالن انتظار فرودگاه نشان می‌دهد، نوشته است: «به موناکو برمی‌گردم».

از قرار معلوم تلاش‌های باشگاه‌‌های مطرح اروپایی از جمله رئال مادرید و آرسنال برای جذب امباپه از موناکو نافرجام بوده است و او در حال بازگشت به مونت‌کارلو برای شرکت در اردوی تابستانی پیش‌فصل قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه است.

چندی پیش نشریات اسپانیایی مارکا و آس مدعی شده بودند که زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید و فلورنتینو پرس رئیس این باشگاه تمام تلاش خود را برای جلب نظر امباپه جهت بردن او به مادرید انجام و به او وعده بازی در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها را داده‌اند. هنوز اما مشخص نیست که وعده‌های کهکشانی‌ها توانسته امباپه را برای ترک ورزشگاه لوئی دوم وسوسه کند یا خیر.

امباپه به تازگی قرارداد خود با اسپانسر شخصی‌اش شرکت نایکی که رقیب اصلی اسپانسر باشگاه رئال مادرید یعنی آدیداس است تمدید کرده که این اتفاق می‌‌‌تواند نشانه‌ای از کاهش احتمال رفتن او به سانتیاگو مادرید باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار