باید عقب ماندگی‌های گذشته جبران شود

سلطانی‌فر: امیدوارم در ژیمناستیک به مدال المپیک برسیم/ در اصلاح اساسنامه‌ها دخالت کمتر دولت را پیش بینی کرده‌ایم

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما انتظارات ویژه‌ای از این فدراسیون داریم تا عقب ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم.

خبرنگار ورزشی ، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مجمع انتخابات فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: تا الان رقابت بود، اما از این به بعد رقابت جای خود را به رفاقت خواهد داد. تبریک می‌گویم به خانم اینچه درگاهی بابت این مسئولیت سنگین و ما هم انتظارات ویژه‌ای از این فدراسیون داریم تا عقب ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم. امیدوارم دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: ما حساب ویژه‌ای روی ورزش‌های پایه و پرمدال باز کرده‌ایم. ژیمناستیک ۵۴ مدال در المپیک دارد که تا الان سهمی نداشته‌ایم. امیدواریم با یک برنامه ریزی درست و بلندمدت و منسجم بتوانیم به موفقیت برسیم.

وزیر ورزش گفت:‌نیاز به ساماندهی در فدراسیون وجود دارد که رئیس جدید باید این کار را انجام دهد. رویکرد ما این است که اختیارات بیشتری به فدراسیون‌ها بدهیم و استقلالی که مد نظر است، مطابق با استانداردهای جهانی دنبال باشد. اساسنامه‌ها در حال بازنگری است که در آنها روحشان استقلال فدراسیون‌ها و دخالت کمتر دولت را پیش بینی کرده‌ایم و امیدواریم به تصویب مراجع ذیربط برسانیم.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه فضای خوبی برای مشارکت بخش خصوصی نداریم، چندان رغبتی وجود ندارد که بندهایی را برای کمک به این موضوع گنجانده‌ایم. آن چیزی که مد نظر است، بیشتر از شرایط کنونی است و باید بیش از  ۵۰ تا ۶۰ درصد از منابع خصوصی تامین شود.

وزیر ورزش تصریح کرد: خیلی خوب است که رئیس جدید از هنر استفاده از توانایی‌های سایر نامزدها استفاده کند و با همگرایی بتواند اهداف را پیاده کند. تشکر می‌کنم از اسبقیان که شرایط خوبی در فدراسیون ایجاد کرد و امیدواریم رئیس جدید همین روند را ادامه بدهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار