دوست داریم در ورزشگاه امام رضا (ع) بازی کنیم

عباسی: قرعه‌کشی برای ما راضی کننده بود/ کاش مراسم را بهتر برگزار می‌کردند

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد قرعه‌کشی هفدهمین دوره لیگ برتر را راضی کننده دانست.

علی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره قرعه‌کشی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: قرعه‌کشی هر سال برای ما خوب بوده و امسال هم این اتفاق افتاده است. هر چند قرعه خوب و بد نداریم، اما به خاطر اینکه اولین و آخرین دیدارمان در مشهد برگزار می‌شود، قرعه خوبی نصیب‌مان شده است. همچنین سه بازی آخرمان هم در مشهد خواهد بود که برای ما راضی کننده است.

وی در مورد تأخیر در برگزاری مراسم تصریح کرد: متأسفانه مراسم را به تأخیر انداختند تا پخش زنده را بگیرند، اما این اتفاق نیفتاد و دلیلش را هم نمی‌دانم. حتمال دلایلی وجود داشته و کاش مراسم را بهتر برگزار می‌کردند. مسئولان برای برگزاری مراسم زحمت کشیده و به آنها خسته نباشید می‌گویم. سعی خواهیم کرد جشن رونمایی از پیراهن‌مان در تاریخ اول مرداد را با حضور ۶،۷ هزار تماشاگرمان با مدل خوب برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در خصوص اینکه آیا ورزشگاه سیاه‌جامگان و پدیده خراسان مشخص شده یا خیر، گفت: چهارشنبه خدمت هاشمی جواهری مدیرکل جدید تربیت بدنی مشهد خواهیم رسید و در این زمینه صحبت می‌کنیم. ایشان فردی خوشفکر هستند و امیدواریم بتوانیم راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا کنیم. قطعا دوست داریم بازی‌های‌مان در ورزشگاه جدید امام رضا (ع) برگزار شود، چون مردم ما دغدغه رفاه دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار