کاستا در اردوی تابستانی چلسی شرکت نمی‌کند

مهاجم برزیلی تیم فوتبال چلسی که شایعه جدایی‌اش از این تیم شنیده می‌شود، قصد بازگشت به این تیم برای شرکت در اردوی تابستانی آبی‌پوشان لندن را ندارد.

و به نقل از مارکا، آینده دیه‌گو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی یکی از مبهم‌ترین سوژه‌های فوتبال اروپا درتابستان امسال بوده است. او از یک سو می‌داند که آنتونیو کونته در برنامه‌هایش در چلسی برای او جایی ندارد و از سوی دیگر، بازگشتش به اتلتیکو مادرید با توجه به محرومیت این تیم از خرید بازیکن تا ماه ژانویه سال ۲۰۱۸، فعلاً ممکن است.

کاستا ابتدای ماه ژوئن فهمید که کونته برای فصل آینده روی او حساب نمی‌کند اما با توجه به بن‌بست بودن مسیر پیوستنش به اتلتیکو مادرید، او باید به چلسی برگردد اما ظاهراً قصد انجام چنین کاری را ندارد.

با وجود آغاز اردوی تابستانی چلسی، کاستا که برای سپری کردن تعطیلات تابستانی‌اش به برزیل رفته، در این کشور مانده است و برنامه‌ای برای بازگشت به زمین تمرینی «کوبهام» ندارد. در همین حال اخباری به گوش می‌رسد که اتلتیکو مادرید قصد دارد در اواخر ماه آگوست قراردادی غیررسمی امضا و تا ماه ژانویه برای ثبت رسمی این قرارداد و اضافه کردن مهاجم اسپانیایی به ترکیبش صبر کند.

گفته می‌شود که چلسی در صدد خرید یک مهاجم جدید است و آلوارو موراتا مهاجم رئال مادرید و آندره‌آ بلوتی از تورینو گزینه‌های اصلی این باشگاه هستند. حتی اکنون نشریه آس مدعی شده است که چلسی برای جذب مهاجم سابق یوونتوس از کهکشانی‌ها ۸۰ میلیون یورو پیشنهاد خواهد کرد که در صورت پذیرش آن از سوی مادرید‌ی‌ها جدایی کاستا از چلسی را دیگر باید قطعی دانست. گفته می‌شود که رئال مادرید برای فروش موراتا ۹۰ میلیون یورو می‌خواهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار