در گفت‌وگو با تسنیم

گودرزی: تراکتورسازی بزرگ است و امسال هم می‌تواند مدعی باشد/ مسئولیت سنگینی را بر دوش‌مان احساس می‌کنیم

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که این تیم در فصل جاری هم می‌تواند مدعی کسب سهمیه یا قهرمانی باشد.

شهرام گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص شرایط فعلی تراکتورسازی گفت: بعد از پیگیری تمرینات در تبریز، چند روزی است که به تهران آمده‌ایم تا بتوانیم تمرینات تاکتیکی را ادامه داده و چند بازی دوستانه هم انجام بدهیم. انجام بازی‌های دوستانه به کادر فنی کمک می‌کند تا تاکتیک‌های مورد نظرشان را پیاده کرده و همه چیز را بررسی کنند، ضمن اینکه بازیکنان هم در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند و بیشتر با یکدیگر هماهنگ می‌شوند.

وی ادامه داد: اکثر بازیکنان فصل گذشته حفظ شدند و امیدوارم تا شروع لیگ برتر به شرایط خوبی برسیم. البته باتوجه به محرومیت تراکتورسازی در جذب بازیکن، شرایط سختی داریم و طبیعتاً بازیکنان مسئولیت سنگینی را بر دوش خود احساس می‌کنند. امیدوارم که در فصل جاری هواداران را خوشحال کنیم.

گودرزی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی با این وضعیت شانس قهرمانی دارد یا خیر، اظهار داشت: تراکتورسازی بزرگ است و همیشه خودش را به‌عنوان یک مدعی مطرح کرده است. ما کار سختی داریم، ولی با این تیم هم می‌توانیم جزو مدعیان باشیم. از طرفی حمایت هواداران پرشور و متعصب تراکتورسازی را همراه خودمان داریم و آنها ما را تنها نخواهند گذاشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار