امسال صحنه آهسته گل از اسکوربرد پخش می‌شود

فتاحی: احتمال تعویق یک هفته‌ای دربی وجود دارد/ تا هفته پنجم مسابقات بعد از اذان برگزار خواهد شد

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: هفته دهم را در ۲۷ و ۲۸ مهرماه پیش‌بینی کردیم اما اگر پرسپولیس موفق به صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود دربی با یک هفته تاخیر برگزار خواهد شد.

، سعید فتاحی در خصوص روند برگزاری قرعه‌کشی لیگ برتر و عدم حضور چهره‌های نام آشنای تیم‌ها در مراسم اظهار داشت: ما قصد داشتیم ۱۲ تیرماه قرعه‌کشی را برگزار کنیم  که در آن مقطع تیم‌های بیشتری در ایران حضور داشتند، اما یکسری مسائل مانند ناهماهنگی با اسپانسر و صداوسیما باعث شد با یک هفته تأخیر این مراسم برگزار شود.

وی در خصوص عدم رضایت برخی تیم‌ها از قرعه‌کشی لیگ برتر گفت: قرعه‌کشی همین است و قرعه یک عدد است که با توجه به آن برخی تیم‌ها راضی خواهند بود و طبیعتاً برخی تیم‌ها نیز رضایت نخواهند داشت. قطعاً قرعه برای برخی تیم‌ها در ابتدای مسابقات راحت‌تر و برای برخی دیگر سخت‌تر است.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در خصوص وضعیت ورزشگاه‌های پارس جنوبی و سردار جنگل برای لیگ برتر گفت: این دو تیم هفته اول میزبان نخواهند بود و ما یک هفته بیشتر برای رفع مشکلات آنها زمان داریم. من هفته گذشته رشت بودم و کار رفع مشکلات ورزشگاه عضدی آغاز شده است و قراردادی نیز برای چمن ورزشگاه سردار جنگل به امضا رسیده است که زیرساخت‌های آن در حال انجام است. احتمالاً از هفته چهارم ورزشگاه سردار جنگل آماده میزبانی از مسابقات سپیدرود خواهد بود.

فتاحی در خصوص احتمال تغییر در زمان برگزاری مسابقات هفته دهم و دربی گفت: ما برگزاری هفته دهم را در روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه پیش‌بینی کرده‌ایم، اما اگر پرسپولیس موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود باید در تاریخ ۲۴ و ۲۵ مهرماه بازی کند که با این تفاسیر مسابقات این هفته با یک هفته تأخیر برگزار خواهد شد.

وی در خصوص مسائل مهم در برگزاری لیگ برتر و سوپرجام خاطر نشان کرد: با موافقت تیم نفت تهران دیدار سوپر جام لیگ برتر روز ۳۰ تیرماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. همچنین ما تا هفته پنجم با توجه به گرمای هوا مسابقات را بعد از اذان برگزار خواهیم کرد. همچنین برای احترام به تماشاگران در مسابقات امسال صحنه آهسته گل از اسکوربرد پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار