بهروان: مدیران فرصت دیدار با مسئولان را از دست دادند/ لیگ در فصل آینده فشرده‌تر برگزار می‌شود

مشاور سازمان لیگ فوتبال گفت: اکثر مدیران باشگاه در مراسم امشب غیبت داشتند در حالی که فرصت خوبی برای آنها بود تا با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ دیدار کنند.

خبرنگار ورزشی ، غلامرضا بهروان در پایان مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ هفدهم در جمع خبرنگاران گفت: برنامه مسابقات لیگ مشخص شد و در این بین خیلی از مدیران باشگاه‌ها غایب بودند در حالی که در این‌گونه مراسم‌ها فرصت خوبی است تا مدیران باشگاه و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ همدیگر را دیده و اگر پیشنهاد و یا مشکلاتی هست مطرح کنند. کمتر مراسمی پیش می‌آید که مسئولان همه با هم در یک جا حضور داشته باشند.

وی درباره ترک زود هنگام مراسم از سوی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، عنوان کرد: مراسم با یک ساعت‌ونیم تاخیر برگزار شد و یکی از دلایل آن پخش زنده تلویزیونی بود. در چنین شرایطی برخی حوصله و صبرشان کمتر بود و مراسم را ترک کردند.

در ادامه خبرنگاری در مورد تعطیلات و وقفه‌های زیاد در برنامه‌ریزی لیگ از بهروان سوال کرد که وی گفت: اتفاقا لیگ آینده با فشردگی بیشتری نسبت به دوره قبل برگزار خواهد شد. در سال آینده جام‌جهانی را پیش‌رو داریم و از این‌رو بازی‌های دوستانه تیم ملی زیاد است. تیم امید‌مان هم درگیر بازی‌ها خواهد بود و در این شرایط در چند هفته لیگ را فشرده برگزار خواهیم کرد. ضمن اینکه لیگ نسبت به فصل قبل یک هفته زودتر هم تمام خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار