مراسم قرعه‌کشی خیلی طول کشید!

روشنایی: با مشکلات مالی روبه‌رو نمی‌شدیم به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان صعود می‌کردیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است اگر این تیم با مشکلات مالی روبه‌رو نمی‌شد به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کرد.

خبرنگار ورزشی ، بهمن روشنایی پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: این مراسم خیلی طول کشید و حاضران خسته شدند! تلاش فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بر این بود که مراسم خوبی برگزار شود که چنین اتفاقی افتاد.

وی در این باره که بهاروند در سخنانش، استقلال خوزستان را مصداق بی‌پولی در فوتبال کشور عنوان کرده بود، گفت: اگر فصل گذشته تیم ما با مشکلات مالی روبه‌رو نمی‌شد، قطعاً به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کردیم. این مشکل باعث شد تمرینات را از دست دهیم. خیلی از بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده نبودند، اعصاب خیلی از آنها خُرد بود و از آینده خود نیز می‌ترسیدند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به اینکه این تیم از رفتن ستاره‌های خود ضرر می‌کند، تصریح کرد: با تلاش کادر فنی و حمایت مسئولان استان و مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، این مشکلات برطرف می‌شود. ما تنها تیمی هستیم که ۲۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان امسال را پرداخت کرده‌ایم.

روشنایی در مورد غیبت پیشکسوتان فوتبال کشور در این مراسم خاطرنشان کرد: دوست داشتیم فوتبالیست‌های قدیمی هم در این مراسم حاضر بودند که چنین اتفاقی رخ نداد. برخی از باشگاه‌ها نماینده‌ای در این مراسم نداشتند. من با عبدالله ویسی به این مراسم آمده بودم، اما زمانی که او دید هیچ مربی به این مراسم نیامده است، محل برگزاری آن را ترک کرد!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار