به عنوان رئیس فدراسیون می‌گویم جلالی پرونده‌ای در کمیته اخلاق ندارد

تاج: عده‌ای اعتقاد دارند که کی‌روش نباید برای فدراسیون تصمیم بگیرد که این حرف درست است

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پرونده‌ای در کمیته اخلاق این فدراسیون ندارد.

، مهدی تاج پیش‌بینی‌اش از کیفیت برگزاری سخت‌افزاری لیگ هفدهم را این‌طور مطرح کرد: لیگ امسال برای ما از دو جهت حائز اهمیت است که یکی بخش مربوط به مسائل داوری و دیگری ورزشگاه‌هاست. ما جلسات خوبی برای داوران در نظر گرفتیم و این عزیزان در یک همایش چند روزه دور هم جمع شدند. فکر می‌کنم ما شاهد داوری‌های خوبی باشیم. خوشبختانه داوران ما جوان شده‌اند. در کنار آن ما برای داوران ساعت پولار و سیستم رادیویی تهیه کردیم. در بخش ورزشگاه‌ها نیز امیدواریم حداقل در ورزشگاه آزادی شاهد سیستم الکترونیک باشیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم تماشاگران نیز دیگر سر وقت به ورزشگاه ها بیایند و خیلی زودتر در ورزشگاه‌ها حاضر نشوند. من امیدوارم اتفاقات بدی نیز در ورزشگاه‌ها نیفتاد و ما در لیگ برای مسابقات بین‌المللی تمرین کنیم. بخش اقتصادی لیگ نیز به صورت جدی در حال تلاش برای انعقاد قرارداد با صداوسیماست و مراحل آخر خود را در این زمینه طی می‌کند و تبلیغات دور زمین نیز در حال به نتیجه رسیدن است.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به انتقاداتی که به نحوه برخورد او با اسدی صورت گرفته است و به باج دادن او به کی‌روش تشبیه شده است، گفت: مطرح کردن این مسئله خیلی بد است. توضیح درست این مسئله این است که از مدت‌ها قبل تصمیم گرفته شده بود تغییراتی در فدراسیون صورت بگیرد که این تغییرات نیز همراه با دو بیانیه کی‌روش و اسدی همراه شد. این بیانیه‌ها نیز اولی و دومی نیست و از یک سال پیش این دعواها بوده است.

«همه اتفاقات فدراسیون براساس یک هدف‌گذاری صورت می‌گیرد تا فضای تیم ملی رو به رشد باشد»، تاج با بیان این جمله ادامه داد: اسدی در فدراسیون زحمت کشیده است و  امروز نیز از او دعوت شده بود به مراسم بیاید که از قبل اعلام کرده بود نمی‌تواند حضور داشته باشد. فردا (دوشنبه) نیز قرار بود او به دادگاه CAS برود اما من نمی‌دانم ایشان می‌رود یا نه که به همین خاطر عده‌ای نگران هستند.

وی در خصوص اینکه برنامه ای برای صحبت با کی‌روش نیز دارد ، گفت: ما که مرتبط در حال صحبت با هم هستیم و همه باید قانون را رعایت کنند. کی‌روش، من و بقیه باید بر اساس قانون حرکت کنند. انتقادات همیشه وجود داشته اما این انتقادات دوگونه است که بخشی منصفانه است . عده‌ای اعتقاد دارند سرمربی تیم ملی نباید تصمیمی برای فدراسیون بگیرد که این حرف درست و ما نیز می‌گویم این تصمیم را از قبل گرفته بودیم . حالا این که حرف ما را قبول دارند و عده‌ای نیز که ۱۲ نفر نیستند  آن را قبول نمی‌کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص دعوت جلالی به کمیته اخلاق گفت: من به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال می‌گویم جلالی به کمیته اخلاق احضار نشده است و هیچ پرونده‌ای در کمیته‌ای اخلاق ندارد .

تاج در پایان در خصوص عدم حضور صادق محرمی در اردوی تیم امید خاطر نشان کرد: من با پرسپولیس و استقلال صحبت کردم و قرار است به تیم امید کمک کنند  و با خود من هماهنگ کردند.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار