مدیربرنامه‌های دروازه‌بان پرسپولیس:

رادوشوویچ عاشق پرسپولیس است/ برانکو پیشنهاد مرا رد کرد

مدیربرنامه‌‌های دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: رادوشوویچ از دو باشگاه از کشورهای یونان و قبرش پیشنهادات خوبی داشت اما در پرسپولیس ماند.

خبرنگار ورزشی ، مدیربرنامه‌های کروات رادوشویچ بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه‌اش با مسئولان این باشگاه گفت: نشست خیلی خوبی را با مدیریت باشگاه پرسپولیس داشتیم و در مورد مسائل مختلف با یکدیگر صحبت کردیم.

وی افزود: رادوشویچ عشق و علاقه زیادی به پرسپولیس دارد و باشگاه هم از عملکرد او رضایت کامل داشت. آنها خواستند قرارداد رادو دو فصل دیگر تمدید شود که در این مورد یکسری اقدامات باید انجام شود.

مدیربرنامه‌های دروازه‌بان کروات پرسپولیس خاطرنشان کرد: رادو به تازگی با دو پیشنهاد خوب از تیم‌های یونانی و قبرسی مواجه شده بود که پول بیشتری نسبت به پرسپولیس به او می‌دادند اما این دروازه‌بان به خاطر علاقه‌اش به پرسپولیس اعلام کرد در این تیم خواهد ماند چرا که از شرایط خود رضایت دارد.

وی در پایان با اشاره به ادامه کار برانکو در پرسپولیس نیز گفت: اخیرا برای برانکو هم پیشنهاد خوبی از یکی از تیم‌های کرواسی داشتم اما او هم بسیار علاقمند بوده و هست که در پرسپولیس به کارش ادامه دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار