هاکان به سادگی می‌تواند خود را با فوتبال ایتالیا وفق دهد

تریم: میلان با جذب چالهان‌اوغلو خرید فوق‌العاده‌ای انجام داد

سرمربی تیم ملی فوتبال ترکیه از خرید جدید تیم پیشین خود تمجید کرد.

، فاتح تریم که در تیم ملی فوتبال ترکیه سرمربی چالهان‌اوغلوی ۲۳ ساله است در مورد پیوستن او به میلان در ازای ۲۰ میلیون یورو گفت: هاکان با وجود سن پایینی که دارد، بازیکنی پخته و باتجربه است. او بازیکنی است که در عین حالی که آرام است، جنگندگی بالایی دارد و فوتبالیستی حرفه‌ای است. چالهان‌اوغلو در تمرینات تمرکز بالایی دارد و در زمین تمام توان خود را به معرض نمایش می‌گذارد.

سرمربی پیشین میلان در ادامه اظهار داشت: هاکان انسانی بسیار منضبط است، بازیکنی در خدمت تیم که برایش فرقی نمی‌کند که تیم با چه سیستمی بازی کند چون او در هر صورت با تمام توان به هم‌تیمی‌هایش کمک می‌کند. در کنار استعدادی که هاکان دارد، تجربه و فداکاری او به کار هر مربی‌ای می‌آید.

تریم تأکید کرد: چالهان‌اوغلو هافبکی با خصوصیات تهاجمی فوق‌العاده است. او می تواند هم به عنوان هافبک میانی و هم به عنوان بال بازی کند. هاکان شوتزن خوبی هم هست و به این دلیل در یک‌سوم زمین حریف حضور دارد چون پاس‌ گل‌های خوبی هم می‌دهد. به اعتقاد من او به سادگی می‌تواند خود را با فوتبال ایتالیا و خواسته‌های میلان و وینچنزو مونتلا وفق دهد. روسونری با وجود چنین بازیکنی شانس پیشرفت دارد.

سرمربی تیم ملی ترکیه در پایان خاطرنشان کرد: همین جا به شما می‌گویم که چالهان‌اوغلو کارهای زیادی برای میلان خواهد کرد. او بازیکنی سریع و بزرگ است و به نظر من میلان خرید فوق‌العاده‌ای انجام داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار