تمرینات سنگین و پرفشار پیکانی‌ها در کردان + تصاویر

تمرینات تیم فوتبال پیکان در کردان محل اردوی این تیم به سختی در حال پیگیری است.

و براساس اعلام بخش رسانه‌ای تیم فوتبال پیکان، شاگردان مجید جلالی این روزها دوران آماده‌سازی خود را در کردان کرج پشت سر می‌گذارند. آنها علاوه بر اینکه تحت نظر مربیان خود برنامه های تاکتیکی تازه‌شان را مرور می‌کنند، به صورت فشرده و مدرن پروسه آمادگی جسمانی خود را در زیر نظر علی‌اصغر قربانعلی‌پور، مربی بدنساز تیم پیگیری می‌کنند.

در این تمرینات پیکانی‌ها با متدهای روز بدنسازی و استفاده از تکنولوژی‌های جدید تمرینی مانند TRX، بوسو، سورتمه، چترهای سرعت و ... خود را از نظر بدنی به شرایط مسابقه نزدیک می‌کنند. پیکان فصل گذشته هم یکی از بهترین تیم‌های لیگ از نظر آمادگی جسمانی بود و با کمترین میزان آسیب‌دیدگی لیگ شانزدهم را به پایان رساند.

قربانعلی‌پور درباره سیکل آماده‌سازی پیکانی‌ها اظهار داشت: ما امسال تلاش کردیم از تمرینات ترکیبی استفاده کنیم تا به صورت همزمان بتوانیم در فازهای مختلف آماده‌سازی جسمانی پیشرفت کرده و از زمان، حداکثر استفاده را ببریم. به همین خاطر سعی کردیم حتی بخش عمده‌ای از فعالیت‌های بدنسازی، در قالب‌های تیمی و گروهی به گونه‌ای طراحی شود که موارد تاکتیکی تیم هم به صورت همزمان با سیکل بدنسازی پیشرفت داشته باشد.

وی در ادامه افزود: در فوتبال روز دنیا دیگر این‌طور نیست که شما یک فاز خاص را طی یک مدت زمان خاص در تیم پیشرفت بدهید و پس از اتمام آن وارد فاز بعدی شوید، بلکه در متدهای مدرن تیم‌ها در تمام فازها به صورت موازی کارشان را پیشرفت می‌دهند.

تیم فوتبال پیکان که از امروز وارد چهارمین هفته دوران آماده‌سازی خود شده است، تا روز پنجشنبه تمریناتش را در کردان کرج ادامه می‌دهد و پس از آن به تهران بازخواهد گشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار