بعد از قهرمانی رهایمان کردند

سیاوشی: نمی‌دانم مسئولان تیم که چک‌هایشان برگشت خورده چه طور می‌خواهند تیم‌داری کند/ فقط وعده و وعید شنیدیم

دروازه‌بان تیم هندبال شهرداری کاشان گفت: برای من جالب است چطوری مسئولان باشگاه با این همه بدهکاری می‌گویند برای سال آینده قصد تیم‌داری در لیگ را دارند.

، محمد سیاوشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: متاسفانه از اواخر سال گذشته و در بازی آخر لیگ برتر، مسئولان شهرداری کاشان با حضور در خوابگاه بچه‌ها از ما خواستند تا چک‌ها را پس بدهیم. ۶۰درصد اولیه قراردادمان را کم کم پرداخت کردند اما چک‌هایی که برای بخش پایانی قراردادمان داده بودند پاس نشد. ناظم رضوی، شهردار کاشان وعده و وعیدهای زیادی به ما داد و ما هم بر اساس همین وعده‌ها برای تیم بازی کردیم و قهرمان هم شدیم اما بعد از قهرمانی کسی از ما تشکر نکرد و حتی سراغمان را هم نگرفت و رهایمان کردند. در تمام این مدت امید داشتیم که همه چیز درست می‌شود اما از ۲۰ فروردین تا حالا فقط به ما قول دادند و امروز و فردا کردند.

وی افزود: در ماه رمضان همراه حبیبی، سرمربی تیم شهرداری کاشان به این شهر سفر کردیم و با ابریشم و شاه‌بالا که از مسئولان این باشگاه هستند صحبت کردیم. آنها قول دادند تا آخر ماه ۳۰ درصد قرارداد را به صورت نقد و بقیه را به ما زمین بدهند اما باز هم فکری نکردند و با وجود قولی که داده بودند به آن عمل می‌کنند. ابریشم گفت حداقل تا ۱۵ روز آینده این پول پرداخت می‌شود اما با وجود گذشت یک ماه و نیم از آن وعده هنوز عملی نکردند. شاه‌بالا و خانم صالحی زیر چک‌های ما را امضا کردند اما برای من جالب است یک بخشی که دولتی است مانند شهرداری چگونه می‌تواند چک امضا کند اما آن را پاس نکند و مجددا دسته چک بگیرد.

سیاوشی تاکید کرد: ۵، ۶ ماه است فقط به ما وعده وعید دادند و ما مصاحبه نکردیم و حتی در مقابل باشگاه تجمع نکردیم تا حاشیه و مشکلی برای باشگاه درست نکنیم اما حالا باید دیگر این موضوع را کنار گذاشتیم و می‌خواهیم واقعیت را افشا کنیم. دوره صبر و تحمل تمام شده است و ما می‌خواهیم همه چیز مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد: برای من جالب است چطوری مسئولان باشگاه می‌گویند برای سال آینده قصد تیم‌داری در لیگ را دارند و حتی در مسابقات قهرمانی آسیا هم شرکت و میزبانی کنند. آیا آنها توانستند به تعهدات سال گذشته خود عمل کنند که به دنبال حضور در لیگ سال آینده هستند. ما این موضوع را به کمیته انضباطی فدراسیون اعلام نکردیم و شکایتی نیز انجام ندادیم چون روند آن ۶ ماه طول می‌کشید و می‌خواستیم در تمام این مدت با شهرداری راه بیایم که به نظر می‌رسد فایده‌ای ندارد و حالا که کار به این جا رسیده است چک‌ها را برگشت زده‌ایم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار