ژیرو: می‌خواهم با آرسنال جام‌های بیشتری ببرم

مهاجم فرانسوی توپچی‌های لندن شایعه تمایلش برای جدایی از این تیم را ترک و برای ماندن در ورزشگاه امارات ابراز تمایل کرد.

، اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی آرسنال شایعه احتمال بیرون رانده شدنش از این تیم در صورت قطعی شدن انتقال آلکساندر لاکازته از لیون به لندن را تکذیب کرد.

گفته می‌شود که باشگاه آرسنال در آستانه عقد قرارداد ۴۴ میلیون پوندی با مهاجم فرانسوی لیون است که در این صورت شانس ژیرو برای رسیدن به ترکیب اصلی توپچی‌ها در فصل اینده کمتر از فصل قبل خواهد شد. در همین حال برخی دیگر از رسانه‌ها مدعی شده است که اورتون - تیمی که در شرف از دست دادن مهاجم بلژیکی‌اش، روملاو لوکاکو است - به دنبال یک مهاجم جدید می‌گردد و ژیرو را مد نظر دارد. گفته می‌شود که آبی‌پوشان مرسی‌ساید برای خرید ژیرو درباره پیشنهاد ۲۰ میلیون پوند هم به آرسنال پیشنهاد کرده‌اند.

ژیروی ۳۰ ساله اما می‌‌گوید که برنامه‌ای برای ترک آرسنال ندارد. او که علاوه بر اورتون دو مشتری دیگر مانند وستهام و مارسی دارد، گفت: من در حرفه‌ام چند عنوان قهرمانی کسب کرده‌ام. جام بردن مهم است اما برای من چیزهای مهم دیگری هم وجود دارد، مثلاً اینکه مردم تو را یک جنگجوی وفادار در زمین بازی ببینند و درک کنند که همیشه نهایت تلاشت را برای تیم‌شان  انجام داده‌ای. به همین دلیل من می خواهم به سفر خوبم در آرسنال ادامه و همیشه بهترین بازی‌هایم را در این تیم انجام دهم. می‌خواهم با این تیم جام‌های دیگری ببرم و شاید تا پایان قراردادم در این تیم بمانم.

ژیرو تا سال ۲۰۲۰ با آرسنال قرارداد دارد اما با ورود هموطنش به امارات کار سختی برای رقابت رسیدن به ترکیب اصلی توپچی‌ها خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار