در گفت‌وگو با تسنیم

آل‌کثیر: ما کارگر هستیم و مزدمان را می‌خواهیم!/ با آمدن کریمی بمب انگیزه هستیم

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که بازیکنان این تیم انگیزه زیادی برای جلب اعتماد علی کریمی دارند.

عیسی آل‌کثیر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد وضعیت فعلی نفت گفت: ما از وضعیت باشگاه هیچ خبری نداریم و اتفاقی هم نیفتاده است. یک سال است که می‌گویند قرار است اتفاقات خوب رخ دهد، ولی ما نمی‌دانیم چه زمانی این اتفاقات خوب را خواهیم دید. بعد از اینکه قهرمان جام حذفی شدیم یک تشکر هم از ما نکردند، البته ما توقع زیادی نداریم و همین که پول‌مان را بدهند، کافی است. ما کارگر هستیم و مزدمان را می‌خواهیم و اگر حق و حقوق‌مان را بدهند هیچ نیازی به تشکر نداریم، چون وظیفه ما این است که فوتبال بازی کنیم.

وی در مورد حضور علی کریمی در نفت تهران خاطر نشان کرد: بازیکنان ما با حضور کریمی بمب انگیزه هستند و می‌خواهند اعتماد او را جلب کنند. به‌هر حال کار کردن با این مربی افتخار است، ‌ولی اگر مشکلات مالی باشگاه برطرف نشود، خیلی از مسائل از دست علی آقا هم خارج خواهد شد. به‌هر حال هر مربی برای پیاده کردن برنامه‌هایش نیاز به امکانات دارد و اگر حق و حقوق بچه‌ها پرداخت نشود طبیعتاً شرایط ذهنی آنها به‌هم می‌ریزد.

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم که همه چیز درست شود، ولی در دو سال اخیر خیلی ضربه دیده‌ایم و زیاد ضرر کردیم. باشگاه باید به فکر حل مشکلات مالی باشد و به ما قول دادند که مشکلات هرچه زودتر برطرف شود. واقعاً حیف است که نفت تهران به‌دلیل مشکلات مالی از لحاظ فنی ضرر کند. ما امسال نماینده ایران در آسیا هستیم و باید از حیثیت فوتبال کشورمان دفاع کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار