هفته دوم لیگ برتر فوتسال

برگزاری هفته دوم، یک روز پس از مسجل شدن حضور همه تیم‌ها/ لیگ منظمم آرزوست!

لیگ برتر فوتسال در حالی وارد هفته دوم می‌شود که برگزاری نامنظم هفته نخست بر این مسابقات سایه افکنده است.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، لیگ برتر فوتسال در حالی از امروز (سه‌شنبه) با برگزاری سه دیدار وارد هفته دوم می‌شود که تنها ۶ تیم در هفته نخست به میدان رفتند، یعنی کمتر از نصف تیم‌های حاضر.

این اتفاق که نیمی از مسابقات یک هفته لغو شود، در کمتر کشوری در جهان رخ می‌دهد. هفته گذشته دو بازی به علت مخالفت شورای تأمین استان قم برگزار نشد و دو دیدار هم به خاطر عدم حضور آذرخش و پارسیان شهر قدس لغو شد. البته حضور تیم شهرداری ساوه تا ساعت ۱۳ روز گذشته مشخص نبود و باید ببینیم این هفته، پایانی بر این بی‌نظمی‌ها و دودلی تیم‌ها برای بازی کردن خواهد بود یا خیر.

این هفته کادر فنی تیم گیتی‌پسند از اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان درخواست کرده بود که دیدارهای خانگی این تیم در سالن ۲۵ آبان که می‌توان به عنوان بهترین و استانداردترین سالن کشور معرفی کرد، برگزار شود که با این درخواست مخالفت شد تا هیچ دیدار رسمی در سالن میزبان جام باشگاه‌های آسیا سال ۹۴ برگزار نشود. گیتی‌پسند اکنون به علت تشابه کف‌پوش سالن ۲۵ آبان با سالن‌های برگزاری جام باشگاه‌های آسیا در این سالن تمرین می‌کنند.

در مهمترین دیدار روز نخست این هفته، گیتی‌پسند اصفهان در اولین بازی فصل خود مقابل مقاومت البرز صف‌آرایی می‌کند. مدافع عنوان قهرمانی برای این فصل لیگ برتر و نیز جام باشگاه‌های آسیا، تدارک خوبی دیده و علاوه بر حفظ مهره‌های اصلی تیم سال گذشته خود، چند بازیکن جدید و مطرح نیز جذب کرده است.

در دیگر دیدار مهم هفته دوم، تأسیسات دریایی در تهران میزبان حفاری اهواز است. تأسیساتی‌ها که هفته پیش مقابل مس سونگون نخستین شکست فصل خود را متحمل شدند، باید به مصاف تیمی بروند که از هفته اول مقابل شهروند ساری به یک امتیاز رسیده بود. تأسیسات نیز به خاطر حفظ ساختار تیمی سال‌های گذشته و جذب بازیکنانی چون مهدی جاوید و جواد اصغری‌مقدم، یکی از شانس‌های اصلی کسب مقام قهرمانی امسال محسوب می‌شود. البته این تیم به خاطر مصاحبه‌های مصطفی نظری و رضا ناصری (دروازه‌بان و مربی تأسیسات) علیه کمیته فوتسال، این دو را همراه ندارند. اتفاقی که نشان می‌دهد کمیته فوتسال دیگر از انتقادات فراوان فوتسالی‌ها خسته شده و قصد مقابله با مصاحبه‌کنندگان را دارد.

بازی مهم دیگر هفته دوم لیگ برتر فوتسال بین تیم‌های آذرخش بندرعباس و مس سونگون خواهد بود. شاگردان عباس روزپیکر هفته پیش و در دیدار افتتاحیه لیگ برتر مقابل فرش‌آرا، در اعتراض به حضور غیرقانونی مصطفی طیبی در لیست تیم حریف، در زمین حاضر نشدند تا کفاشیان که برای بازی افتتاحیه به مشهد رفته بود هم متوجه عمق حاشیه‌ها شود.  مس هم که در هفته نخست، اولین پیروزی لیگ برتر امسال را دشت کرد، علیرضا صمیمی سنگربان ملی‌پوش خود را در ترکیب ندارد.

برنامه هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است، برنامه‌ای که اصلاً بعید نیست به خاطر اتفاقات غیر مترقبه (نظیر آنچه که در هفته گذشته رخ داد)، لغو شود!

سه‌شنبه  ۹۶/۴/۱۳ - ساعت ۱۷
*گیتی‌پسند اصفهان _ مقاومت البرز
*شهروند ساری _ هیئت فوتبال قم
*آتلیه طهران قم _ لبنیات ارژن شیراز

چهارشنبه ۹۶/۴/۱۴ - ساعت ۱۷
*مقاومت قرچک _ پارسیان شهر قدس
*شهرداری ساوه _ فرش‌آرا مشهد
*تأسیسات دریایی  _  حفاری اهواز
*آذرخش بندر عباس _ مس سونگون

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار