طرح جدید باشگاه تراکتورسازی برای درآمدزایی

باشگاه تراکتورسازی برای درآمدزایی طرحی جدید در نظر گرفته است.

پروژه همکاری مشترک باشگاه تراکتورسازی تبریز با گروه ریرا و تجارت الکترونیک پارسیان همچنین سامانه بین المللی وفاداری حلال با عنوان باشگاه وفاداری تراکتورسازی ظهر امروز با حضور شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه و یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل گروه ری‌را علی دولت شاهی و حسین پاک نژاد افتتاح شد.

در راستای توسعه فعالیت های اقتصادی و به منظور خودکفایی مالی باشگاه با استفاده از ظرفیت های موجود در این حوزه طرح اقتصادی باشگاه وفاداری تراکتورسازی علاوه بر ایجاد شرایطی ویژه برای هواداران این باشگاه در سراسر کشور ابزار مناسبی در حوزه درآمدزایی محسوب می شود.

بر اساس این طرح هر هوادار می تواند به صورت رایگان از طریق کارت بانکی خودش به عضویت باشگاه هواداری درآمده و از تخفیفات ویژه و گسترده این سامانه اقتصادی در بخش های مختلف استفاده کند. همچنین با وجود بهره مندی از تخفیف، بخشی از تراکنش مالی صورت گرفته مستقیما به حساب باشگاه تراکتورسازی واریز خواهد شد.

بر اساس هماهنگی های صورت گرفته کلیه مراکز ارائه دهنده کالا و خدمات از جمله رستوران های شناخته شده هتل ها و مراکز خرید معتبر مثل فروشگاه های زنجیره ای طرف قرارداد با این سامانه در شهر تبریز همچنین سراسر کشور هستند و هواداران با خرید از طریق کارت های بانکی خودشان می توانند از تخفیف ۱۰ الی ۴۰% بهره مند شوند.

در این شرایط هواداران نه تنها هزینه ای برای عضویت در این باشگاه پرداخت نخواهند کرد بلکه ضمن استفاده از تخفیف ویژه در حوزه های گوناگون به شکل مستقیم به درآمدزایی باشگاه محبوب خود کمک می کنند.

بر اساس برآورد صورت گرفته درآمد حاصل از اجرای این طرح بین حداقل یک الی ۵ میلیارد تومان در ماه پیش بینی می شود که می تواند کلیه اعتبارات مورد نیاز باشگاه را تامین کند.

هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز می توانند در کلیه مراکز مجاز طرف قرارداد نسبت به ثبت نام در این سامانه با استفاده از دستگاه های پوز در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار