توتی در رم ماندنی شد

کاپیتان تیم فوتبال رم که شایعاتی در خصوص احتمال رفتنش به آمریکا شنیده می‌شد، تصمیم به ماندن در استادیو المپیکو گرفته است.

، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو، سرمربی جدید تیم فوتبال رم اعلام کرد که ماندن فرانچسکو توتی در جالوروسی تقریباً قطعی است.

اسطوره ۴۰ ساله تیم فوتبال رم فصل گذشته به دوران ۲۵ ساله حضورش در ترکیب قرمزپوشان پایتخت ایتالیا پایان داد اما گفت مطمئن نیست که کفش‌هایش را هم آویزان خواهد کرد یا اینکه در تیمی دیگر به دوران بازیگری‌اش ادامه می‌دهد. در همین حال مسئولان باشگاه به دنبال آن بودند که کاپیتان‌شان را متقاعد کنند در این تیم بماند و در یک پست اجرایی به کارش در جالوروسی ادامه دهد.


دی‌فرانچسکو، سرمربی پیشین ساسولو در پایان فصل اخیر جای لوچانو اسپالتی را روی نیمکت رم گرفت

دی‌فرانچسکو به سنترو گفت: ماندن توتی در کنار ما به عنوان یک مدیر تقریباً قطعی است. من اخیراً با او صحبت کرده‌ام. مهمتر از آنکه او در چه پستی فعالیت خواهد داشت، این است که او نزدیک ما می‌ماند. توتی برای ما مثل ارزش افزوده است. مسلماً من هدایت تیم را برعهده خواهم داشت اما کمک گرفتن از توتی که تیم و شرایط باشگاه را می‌شناسد، به عنوان یک واسطه برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنانی که من آنها را زیاد نمی‌شناسم، خوب خواهد بود.

سرمربی رم در پاسخ به این سؤال که برای برگرداندن رم به روزهای افتخارآفرینی‌اش چه برنامه‌ای دارد، ادامه داد: تنها گزینه‌ای که پاسخ خواهد داد، تلاش و سختکوشی است. من می‌توانم نگرشم نسبت به فوتبال را به منتقل کنم و در کنار بازیکنانم، باشگاه، هواداران و دیگر اعضای تیم باید گروهی متحد بسازیم، گروهی که مثبت‌اندیش است اگرچه مسلماً همه چیز به نتایجی که می‌گیریم بستگی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار