هوینس: برای خرید وراتی و سانچس ولخرجی نمی‌کنیم

رئیس باشگاه بایرن مونیخ پاسخی قاطع به شایعه ولخرجی این باشگاه برای خرید هافبک PSG و مهاجم آرسنال داد.

، باشگاه بایرن مونیخ در یک ماه اخیر برای تکذیب شایعاتی که در خصوص برنامه‌های نقل‌و‌انتقالات تابستانی باواریایی‌ها منتشر شده، مجبور به انتشار بیانیه‌هایی شده است و امروز رئیس این باشگاه اولی هوئنس شایعه دیگری که از تلاش قهرمان آلمان برای خرید مارکو وراتی و الکسیس سانچس حکایت دارد را تکذیب کرد.

هوینس در گفت‌وگو با شبکه فاکس اسپورت در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه بایرن مونیخ برنامه‌ای برای صرف هزینه‌های هنگفت جهت جذب هافبک ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن و مهاجم شیلیایی آرسنال دارد، اظهار داشت: ما نه قصد داریم برای خرید وراتی ۱۰۰ میلیون یورو بپردازیم نه قرار است به الکسیس سانچس ۲۵ میلیون یورو در سال حقوق بدهیم. می‌دانیم که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان باید تیم‌مان را تقویت و کلی خرج کنیم اما ما اهل غیرمنطقی خرج کردن نیستیم.

هوینس در ادامه با تأکید بر اینکه باشگاه بایرن مونیخ سیاست شناسایی و جذب بازیکنان مستعد جوان را حفظ خواهد کرد، گفت: می‌گویند که بایرن مونیخ باید ترکیبش را تقویت و بسترهای کسب موفقیت در آینده را فراهم کند اما زمانی که ما با بازیکنان ۲۰ تا ۲۲ ساله قرارداد می‌بندیم باز هم مورد انتقاد قرار می‌گیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار