کمتر از ۲۴ ساعت تا توافق طارمی – پرسپولیس

مهاجم موفق دو فصل اخیر سرخپوشان کمتر از ۲۴ ساعت برای مشخص شدن سرنوشت آینده‌اش با این تیم فرصت دارد.

مهدی طارمی که با شروع تمرینات آماده‌سازی فصل جدید پرسپولیس از مسوولان این تیم ۱۴ روز برای مشخص کردن سرنوشت آینده‌اش فرصت گرفت، تنها کمتر از ۲۴ ساعت برای ارائه پیشنهاد خود به مسوولان باشگاه فرصت دارد. 


طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ تمرینات این تیم از ۳۰ خرداد استارت خورد و مهدی طارمی با کسب مجوز از مسوولان باشگاه ۱۴ روز فرصت برای تصمیم‌گیری و بررسی پیشنهادات خود درخواست کرد که مورد موافقت نیز قرار گرفت. در این رابطه اما باشگاه صریحا از پیشنهاد یک میلیون دلاری خود برای صدور رضایتنامه‌اش خبر داد و در مذاکرات بعدی نیز به هیچ عنوان از مواضع خود کوتاه نیامد.


طارمی که در این مدت پیشنهاداتی از یونان، هلند، کرواسی، چین، ژاپن، قطر و ... داشت، در نهایت نتوانست به خواسته باشگاه نزدیک شود. همین اتفاق باعث شد او دو روز قبل با حضور در باشگاه به همراه مدیربرنامه‌اش به بررسی دیگر پیشنهاداتی که یکی از آنها پرداخت قسطی مبلغ مدنظر مسوولان پرسپولیس نیز بود، به گفتگو بپردازد که مورد توجه قرار نگرفت.


امروز ۱۲ تیرماه ۹۶ و دقیقا از فرصتی که باشگاه به مهدی طارمی برای ارائه خواسته‌ و پیشنهاداتش داده بود کمتر از ۲۴ ساعت باقی مانده است. در حال حاضر اما هیچ پیشنهاد نزدیکی به خواسته پرسپولیس به مهدی طارمی نرسیده و این مساله می‌تواند تنها راه بازگشت به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ را پیش روی مهدی طارمی قرار دهد. مهاجم جنوبی و شماره ۹ سرخپوشان اکنون در تهران به سر می‌برد و نه پیشنهاد دیناموزاگرب و نه پانیونیوس نتوانسته او را حداقل از نظر مالی وسوسه جدایی از این تیم کند تا شایعه بازگشت او به پرسپولیس جدی‌تر از هر اتفاق دیگری دنبال شود. 


طارمی اما در صورت بازگشت به پرسپولیس تنها به تعهد یکساله قرارداد خود با این تیم پایبند خواهد بود و امیدوار است در سال جام جهانی موفق شود پیشنهاد جالب توجه دیگری به خود اختصاص داده و اینبار بدون مشکل راهی تیم جدیدش شود. با این حال باید دید در فاصله چند ساعت مانده به پایان مهلت مهدی طارمی برای معرفی برنامه‌ی آینده‌اش او چه تصمیمی خواهد گرفت.


آیا مهدی طارمی فردا با پیراهن شماره ۹ خود در تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد تا جمع این تیم تکمیل شود و یا اینکه او با برآورده کردن خواسته‌ی باشگاه تصمیم جدیدی برای فصل آینده خواهد گرفت. همه چیز تا ساعت ۱۰ فردا صبح که شروع تمرین این تیم خواهد بود مشخص می‌شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار