لئون: لهستان شایسته قهرمانی جهان بود

کاپیتان پیشین تیم ملی کوبا گفت: بازی فینال مسابقات جوانان جهان خیلی یک طرفه با پیروزی لهستان به پایان رسید، آنها از ابتدا تا انتهای بازی بهتر و شایسته این قهرمانی بودند.

، ویلفردو لئون، ستاره پیشین تیم ملی والیبال کوبا در انتظار مجوز فدراسیون جهانی والیبال برای بازی در تیم ملی لهستان است.

او در مورد مسابقات جوانان زیر ۲۱ سال جهان که به قهرمانی تیم لهستان منجر شد، اظهار داشت: من اکثر نتایج را تعقیب کردم و بازی‌های مرحله نیمه نهایی و فینال را از تلویزیون دیدم. بازی فینال خیلی یک طرفه با پیروزی لهستان به پایان رسید. آنها از ابتدا تا انتهای بازی بهتر و شایسته این قهرمانی بودند. بازیکنان کوبا نتواستند در فینال مثل بازی نیمه نهایی (مقابل روسیه) ظاهر شوند.

لئون در پاسخ به این سوال که در فینال بین کوبا و لهستان، طرفدار چه تیمی بوده گفت: من سعی کردم یک بیننده بی‌طرف باشم. من مدت‌هاست که در لهستان زندگی می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر با پیراهن این تیم به میدان بروم. با این حال من یک کوبایی هستم. بنابراین  فقط والیبال خوب را تشویق کردم.

دریافت کننده تیم زنیت کازان روسیه تصریح کرد: تفاوت بین سطح بازیکنان جوان و بزرگسال بسیار زیاد است. اما من از سن ۱۵ سالگی برای تیم ملی بزرگسالان بازی کرده‌ام و در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ به صورت همزمان عضو تیم‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کوبا بودم. شخصیت و فاکتورهای فنی و فیزیکی بازیکنان در رده سنی نوجوانان در حال شکل گیری است، آنها در رده جوانان به رشد ادامه می‌دهند ولی هنوز جا برای پیشرفت دارند. بازی در سطح بزرگسالان زیر فشار زیادی خواهد بود که هر بازیکنی قادر به کنار آمدن با آن نیست. یک بازیکن در رده بزرگسال باید از هر حرکتی تجربه کسب کند و قدرت نتیجه گیری بالایی داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار