بدهی‌های دبیری به کمیته فوتسال بخشیده شد

نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال برگزار شد.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال روز گذشته (یکشنبه) با حضور علی کفاشیان، کاظم سلیمانی، کریم منصوری، محمدرضا غفاری، حامد نجفی، سعید نجاریان و علی سهرابی برگزار شد و موارد زیر به تصویب اعضا رسید:

-بنا به درخواست باشگاه مس سونگون مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر در شهر ورزقان و با توجه به بازدید دبیر کمیته فوتسال و سازمان لیگ برتر و همچنین برگزاری نشست با مسئولان، مقرر شد پس از بازسازی و ایجاد امکانات لازم از طرف باشگاه مس سونگون، تصمیمات نهایی در خصوص میزبانی گرفته شود.

- برای فصل جاری هر تیم می‌تواند در کنار چهار بازیکن سهیمه لیگ برتری خود، یک بازیکن از تیم‌های منحل شده و یا شرکت نکرده در مسابقات را جذب کند.

- مقرر شد مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور به صورت مجمتع برگزار شود.

-پیگیری امور مربوطه به باشگاه‌های بانوان و رفع مشکلات احتمالی تیم‌های بانوان و کمک به توسعه فوتسال بانوان کشور و تمرکز روی حفظ مقام قهرمانی بانوان ایران در آسیا با تأکید اعضای هیئت رئیسه مواجه شد.

-اعضای هیئت رئیسه حمایت خود را از باشگاه گیتی‌پسند جهت حضور قدرتمند در جام باشگاههای آسیا اعلام کردند.

-برگزاری جلسه کمیته فوتسال  کنفدراسیون فوتبال آسیا در ویتنام و پیگیری پیشنهادهای ایران به منظور توسعه فوتسال در آسیا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

-نتیجه بازی فرش آرا مشهد و آذرخش بندرعباس ۳ بر صفر به سود تیم فرش‌آرای مشهد اعلام شد و مدارک این دیدار جهت رأی انضباطی به کمیته انضباطی ارائه خواهد شد.

- چنانچه تیم‌هایی که به هر دلیلی نتوانستند در هفته اول به میدان بروند، اگر در هفته دوم نیز مشکلات خود را حل نکنند، از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهند شد.

-با تأیید اعضای هیئت رئیسه باشگاه پارسیان شهر قدس به جای دبیری تبریز در لیگ برتر ۹۶ حضور خواهد داشت.

- مقرر شد تا بدهی‌های تیم دبیری تبریز به سازمان لیگ برتر فوتسال بخشیده شود.

-اعضای هیئت رئیسه با بازگشت تیم بهبهان تبریز به جدول مسابقات لیگ دسته دوم موافقت کردند.

- مقرر شد به جهت کمک به بازیکنان لیگ برتر و باشگاه‌ها و همچنین توسعه فوتسال، چنانچه بازیکنی از تیمی به صورت قرضی به مسابقات باشگاههای آسیا اعزام شود، می‌تواند در بازگشت برای تیم خود بازی کند و چنانچه بازیکن آزاد باشد، همچنان بازیکن آزاد محسوب می‌شود و می تواند به عنوان سهیمه فیفا جذب شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار