اعتماد به نفس بالایی برای قهرمانی در آسیا داریم

کارخانه: اولویت ما نگه داشتن میلاد عبادی‌پور است

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: اولویت ما نگه داشتن میلاد عبادی‌پور است ولی اگر دلش با ما نباشد، دیگر نمی‌توان کاری کرد.

،‌ هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی شهرهای «نام دین» و «نین بین» ویتنام برگزار می‌شود و تیم والیبال بانک سرمایه به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران و آسیا با هدایت مصطفی کارخانه در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

سرمربی تیم بانک سرمایه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: ما به عنوان قهرمان در مسابقات باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم و دفاع از عنوان قهرمانی همیشه سخت است. خوشبختانه تمرین‌های منظمی را پشت سرگذاشتیم و با حمایت مسئولان تیم، انگیزه زیادی داریم. ارتباطی صمیمی نیز بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد و بازیکنان هم به تیم، علاقه و تعصب خاصی دارند. همین موارد باعث می‌شود تا اعتماد به نفس ما بالا برود.

کارخانه ادامه داد: من بیش از ۱۰ دوره سابقه حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را با تیم‌های مختلف دارم. این مسابقات در سال‌های دور، کیفیت چندان بالایی نداشت ولی با راه اندازی مجدد جام باشگاه‌های جهان، تیم‌ها با انگیزه و قدرت مضاعفی در مسابقات باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنند.

او گفت: تنها نگرانی در مورد بازیکنان ملی‌پوش تیم است که به خاطر شرکت در لیگ جهانی و عدم کسب نتایج مطلوب، خسته هستند. با این حال کاملاً اطمینان دارم که آنها با تمام وجود برای تیم بازی خواهند کرد. امیدوارم با دست پر و جام قهرمانی به تهران برگردیم.

کارخانه در مورد جدایی میلاد عبادی‌پور از بانک سرمایه و پیوستن به تیم «اسکرا بوهاتوف» لهستان تصریح کرد: میلاد هنوز در این مورد با من حرف نزده است. ما مسابقات باشگاه‌های جهان را در آذر ماه پیش رو داریم و قرارداد او با ما ۲ ساله است. میلاد یکی از بهترین بازیکنان ایران است و اولویت ما نگه داشتن اوست. به همین خاطر باید او را متقاعد کنیم که بماند ولی اگر دلش با ما نباشد، دیگر نمی‌توان کاری کرد. در حال حاضر، هدف هر دوی ما، قهرمانی در باشگاه‌های آسیاست.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار