هافبک ایتالیایی مصاحبه‌اش با گاتزتا را تکذیب کرد

وراتی: برای پاری‌سن‌ژرمن شرطی نگذاشته‌ام

هافبک ایتالیایی تیم فوتبال پاری‌‌‌سن‌ژرمن اظهاراتی که یکی از نشریات ورزشی معروف ایتالیا به نقل از وی منتشر کرده است را تکذیب کرد.

، روز گذشته (شنبه) نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا، مصاحبه‌ای به نقل از مارکو وراتی منتشر کرد که در آن به نقل از هافبک ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن نوشت که او به باشگاه پاریسی گفته است اگر خواهان ماندن این بازیکن ملی‌پوش در پارک دو پرنس است باید برای فصل آینده خودش را تقویت کند.

وراتی اما اکنون منکر انجام این مصاحبه شده است و تأکید دارد که برای پاریسی‌ها هیچ شرطی نگذاشته است. او که تا سال ۲۰۲۱ با PSG قرارداد دارد، در صفحه اینستاگرامش در عکسی از آن صفحه روزنامه گازتا دلواسپورت که نشریه وی چاپ شده را قرارداده و روی آن چندین علامت سؤال و عبارت «SOS» را گذاشته است.

 به دنبال این حرکت وراتی، آلساندرو گراندسو، خبرنگار گاتزتا که مدعی شده بود با هافبک پاریسی‌ها مصاحبه کرده است، بر صحت این مصاحبه تأکید کرد اما وراتی این بار صریحاً به جعلی بودن مصاحبه اشاره داشت.

بازیکن ۲۴ ساله تیم ملی ایتالیا، در صفحه اینستاگرامش نوشت: من با هیچ کسی هیچ مصاحبه‌ای انجام نداده‌ام و هرگز در خصوص چیزهایی که این روزنامه نوشته با PSG حرفی نزده‌ام. امیدوارم همه شما از گفتن چیزهایی که اطلاعی درباره‌اش ندارید درست بردارید. هر چیزی حدی دارد.

گفته می‌شود بارسلونا به شدت خواهان جذب وراتی است، بازیکن که سال ۲۰۱۲ از پسکارا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار