یوونتوس به دلیل لغو جشن قهرمانی‌اش غرامت داد

بانوی پیر به خاطر لغو جشن قهرمانی‌اش در پایان فصل اخیر، مجبور به پرداخت غرامت شد.

، گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که باشگاه یوونتوس به دلیل لغو مراسم جشن قهرمانی‌هایش در سری A و جام حذفی ایتالیا پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان اروپا مجبور به پرداخت غرامت ۴۰۰ هزار یورویی شده است.

از قرار معلوم بیانکونری که خود را برای کسب اولین سه‌گانه تاریخش در کاردیف آماده کرده بود، مراسمی برای گرفتن جشن قهرمانی پس از بازگشت از ولز تدارک دیده بود که در نتیجه شکست سنگینش برابر رئال مادرید آن را لغو کرد. هزینه برپایی این مراسم که قرار بود در تورین برگزار شود، یک میلیون یورو برآورد شده بود و به سبب لغو آن یوونتوس به آنهایی که مسئولیت برگزار این مراسم را برعهده داشتند، ۴۰۰ هزار یورو غرامت داده است. در واقع این ۴۰۰ هزار یورو مبلغ پیش پرداختی بوده که بانوی پیر به آنها پرداخت بوده و الان غیرقابل استرداد است.

همچنین دلیل دیگری که گفته می‌شود باشگاه یوونتوس تصمیم به لغو جشن پایان فصلش گرفته، اتفاق تلخی بود که برای تماشاگران بازی فینال لیگ قهرمانان در تورین رخ داد زمانی که انتشار یک شایعه دروغین مبنی بر احتمال انفجار یک بمب‌گذار انتحاری منجر به هجوم مردم و زیر دست و پا ماندن جمعیتی در حدود ۱۵۰۰ نفر شد که یکی از آنها جانش را از دست داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار