کفاشیان در دیدار افتتاحیه حضور خواهد داشت

سلیمانی: نگران کناره‌گیری دبیری هستیم/ کاش این تیم در مسابقات شرکت می‌کرد

سرپرست دبیری کمیته فوتسال گفت:‌ ما واقعاً نگران کناره‌گیری تیم دبیری از لیگ برتر فوتسال هستیم و چه خوب بود که این تیم ما را در مسابقات همراهی می‌کرد.

کاظم سلیمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در مورد ۱۳ تیمی شدن لیگ برتر فوتسال و عدم حضور تیم دبیری تبریز اظهار داشت: ما از تمام کسانی که در این مدت با ما همکاری داشتند، تشکر می‌کنیم. سرانجام روز گذشته ۱۳ تیم حضور خود را در لیگ برتر اعلام کردند و تنها دبیری تبریز از حضور در مسابقات کنار کشید. ما واقعاً نگران کناره‌گیری این تیم هستیم. چه خوب بود که تیم دبیری هم در مسابقات حضور یافته و دیگر تیم‌ها را همراهی می‌کرد.

وی ادامه داد: فقط در لیگ پیش‌رو تیم یاسین‌‌پیشروی قم با نام هیئت فوتبال استان قم شرکت خواهد کرد. مسابقات را نیز در همان تاریخی که از قبل اعلام شد، یعنی ششم تیرماه با برگزاری یک دیدار در مشهد آغاز خواهیم کرد. علی کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال هم از نزدیک شاهد دیدار افتتاحیه لیگ برتر خواهد بود. روز چهارشنبه (۷ تیرماه) نیز دو دیدار و پنجشنبه (۸ تیرماه) سایر مسابقات هفته اول را برگزار خواهیم کرد.

سرپرست دبیری کمیته فوتسال در ادامه تصریح کرد: در دیدار روز پنجشنبه که بین مس سونگون و تأسیسات دریایی برگزار خواهد شد، من و آقای کفاشیان در سالن حضور خواهیم داشت و از نزدیک شاهد این بازی خواهیم بود. به طور کلی توصیه من به تمام‌ تیم‌ها این است که همکاری خوبی با سازمان لیگ داشته باشند و قوانین مسابقات را رعایت کنند. در هر صورت لیگ ما به سمت حرفه‌ای شدن پیش‌ می‌رود و باید کمی با هم همکاری بیشتری داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار