در حال تکمیل/ تمرینات تاکتیکی تراکتورسازی آغاز می‌شود

گل محمدی: بازیکنان تراکتورسازی توانایی بازی ۹۰ دقیقه‌ای را ندارند

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: طبیعتا بدن بازیکنان توانایی بازی ۹۰ دقیقه‌ای را نداشت ولی توانستیم بازی تاکتیکی و سریعی به نمایش بگذاریم.

ازتبریز، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار تدارکاتی مقابل عقاب تبریز اظهار داشت: تمرینات خوبی را پست سر گذاشتیم. امروز هم توانستیم یک بازی تدارکاتی خوب برگزار کنیم.

وی با اشاره به برگزاری تمرینات تیم تراکتورسازی گفت: خدا را شکر، انگیزه بازیکنان برای حضور در تمرینات خیلی خوب است. جا دارد اینجا از همه آنها تشکر کنم. ما فردا را به بازیکنانمان استراحت دادیم و از پس فردا دوباره تمریناتمان را آغاز خواهیم کرد.

گل محمدی خاطرنشان کرد: از پس فردا وارد تمرینات تاکتیکی می‌شویم، با توجه به تعطیلی مسابقات بازیکنان از لحاظ بدنی در شرایط خوبی نبودند ولی انگیزه خوبی داشتند و ما باید بیشتر کار کنیم. خدا را شکر امکاناتمان خوب است.

سرمربی تراکتورسازی تبریز با اشاره به بازب امروز تیمش مقابل عقاب تبریز گفت: طبیعتا بدن بازیکنان توانایی بازی ۹۰ دقیقه‌ای را نداشت ولی توانستیم بازی تاکتیکی و سریعی به نمایش بگذاریم ولی از نظر اینکه تمام بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند خوب بود.

خبر در حال تکمیل...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار