در گفت‌وگو با تسنیم

اختر: تکلیف مگویان مشخص است و فردا در تمرینات شرکت می‌کند/ اعلام نشده نام او در لیست خروجی است

مدیربرنامه‌های مدافع تیم فوتبال استقلال گفت که وضعیت این بازیکن مشخص است و از فردا در تمرینات آبی‌پوشان شرکت خواهد کرد.

ادموند اختر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت هرایر مگویان با استقلال اظهار داشت: مگویان به مانند ملی‌پوشان ایرانی در اردوی تیم ملی کشورش (ارمنستان) حضور داشت و باید استراحت می‌کرد، به همین دلیل در تمرینات حضور نداشت. او امروز (شنبه) به ایران می‌آید و از فردا هم در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شد استقلالی‌ها منتظر مشخص شدن وضعیت رابسون جان‌واریو هستند و شاید این بازیکن در لیست خروج قرار بگیرد، گفت: بازیکن تحت قرارداد باید در تمرینات تیمش شرکت کند. اگر فرض بگیریم که این بازیکن در لیست خروج باشد، چه کسی باید با ما صحبت کند؟ باشگاه استقلال هنوز هیچ صحبتی با ما نکرده است. ما که نمی‌توانیم خودمان برویم صحبت کنیم؟ اگر این بازیکن در لیست خروج قرار بگیرد، استقبال خواهیم کرد، اما به شرطی که طلب سه سال گذشته او را نقد پرداخت کنند.

مدیربرنامه‌های مگویان خاطرنشان کرد: هیچ بازیکن خارجی نمی‌آید قرارداد سنگین خود را یک‌طرفه فسخ کند، اما من چون طرف استقلال هستم، باید بگویم به عنوان مدیربرنامه داخلی مگویان، حاضر هستیم قرارداد یک‌طرفه فسخ شود، اما همان‌طور که گفتم باید طلبش پرداخت شود.

اختر در واکنش به این سؤال که اگر باشگاه استقلال تکلیف مگویان را مشخص نکرده است، چطور قصد شرکت در تمرینات را دارد، گفت: مگر باشگاه استقلال اعلام کرده که این بازیکن در لیست خروج است؟ بازیکن تحت قرارداد باید در تمرینات تیمش شرکت کند، وگرنه باشگاه می‌تواند او را جریمه کند. تکلیف مگویان از نظر ما مشخص است و اگر استقلال او را نخواهد، باید باشگاه وضعیت او را مشخص کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار