باید بهترین اردو و بازی‌ها را برای تیم ملی در نظر بگیرند

محرمی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود/ برانکو جای رفیعی را پُر می‌کند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد این تیم با هدایت برانکو ایوانکوویچ قهرمان آسیا شود.

مجتبی محرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: چند بازیکن با نظر برانکو به تیم اضافه شده‌اند که امیدوارم آنها عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته باشند. البته معتقدم که پرسپولیس همچنان به جذب چند بازیکن دیکر نیاز دارد تا قوی‌تر شود. به هر حال این تیم شانس قهرمانی در آسیا را دارد و باید تقویت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟»، خاطر نشان کرد: پرسپولیس با این بازیکنان و مربی باهوشی مثل برانکو توانایی موفقیت در آسیا را دارد و امیدوارم قهرمان آسیا شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال درباره جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس تأکید کرد: رفیعی بازیکن خوبی است، ولی به هر حال تصمیم به جدایی گرفت. مطمئناً برانکو با تدابیر خاص خودش جای رفیعی را پر می‌کند.

محرمی در ادامه این گفت‌وگو درباره عملکرد کی‌روش و صعود تیم ملی به جام جهانی گفت:‌ کی‌روش عملکرد بسیار خوبی داشت و ما توانستیم بدون دردسر به جام جهانی برویم و همه مردم هم خوشحال شدند. مهم این است که در این یک سال ابزار و امکانات لازم در اختیار تیم ملی قرار بگیرد تا ما بتوانیم در جام جهانی نمایش خوبی داشته باشیم و از گروه‌مان صعود کنیم. باید بهترین اردو و بهترین بازی‌های تدراکاتی را برای تیم ملی در نظر بگیرند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار