حضور بختیار در پرسپولیس ممنوع!

شرایط سخت انتخاب تیم جدید برای بختیار باعث شده تا فولاد بهترین گزینه برای این بازیکن باشد.

بختیار رحمانی در ابتدای لیگ شانزدهم یکی از ستاره های جذاب نقل و انتقالات بود. هافبک پیشین فولاد خوزستان در انتقالی جذاب برای هواداران استقلال راهی این تیم شد اما با پیراهن شماره ۷ آبی ها یک نیم فصل سخت را سپری کرد تا خیلی زود حضور او در جمع آبی ها به پایان برسد.


استقلالی ها در نیم فصل لیگ برتر رضایت نامه ی بختیار رحمانی را به دو شرط برای این بازیکن صادر کردند؛ شرط اول آبی پوشان عدم انتقال این بازیکن به سه تیم تراکتورسازی، پرسپولیس و سپاهان بود تا ستاره ی پیشین آبی ها در نیم فصل راهی فولاد خوزستان شود و در پایان فصل نیز انتخاب های متنوعی برای ادامه فوتبال خود نداشته باشد. به این ترتیب رحمانی برای رقم زدن یک انتقال جنجالی و بزرگ با منع باشگاه استقلال رو به رو است تا شانس یاغی شدن این بازیکن از بین برود. البته لیست پرسپولیس نیز با جذب بازیکنهای مد نظر برانکو پر شده و قرمزهای تهرانی نیز امکان جذب این بازیکن و اضافه کردن او به لیست خود را ندارند.


دیگر شرط استقلالی ها برای بختیار دریافت بخشی از قرارداد این بازیکن به رقم ۱۰۰ هزار دلار برای انتقال به تیم های خارجی بود. شرطی که البته به نظر می رسد در آغاز فصل جاری با توجه به عدم انتقال بختیار اجرایی نشود تا آبی ها از این انتقال درآمدی نداشته باشند.


تکلیف بختیار رحمانی برای حضور در فولاد خوزستان طی روزهای آینده مشخص می شود و با توجه به شرایطی که استقلال برای این بازیکن در نیم فصل گذاشته و البته شرایط خوب قرمزهای اهوازی به نظر می رسد حضور در جمع شاگردان پوموسوی برای این بازیکن بهترین گزینه خواهد بود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار