هزینه اردوی داخلی و باکو هم‌سطح است!

مؤمنی: باید شرایط باشگاه را برای واگذاری فراهم کنیم/ در نقل‌وانتقالات عملکرد مطلوبی داشتیم

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد باید شرایط این باشگاه برای واگذاری فراهم شود.

شهاب مؤمنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص آخرین وضعیت باشگاه سپیدرود رشت برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: شرایط خوب است و امروز (شنبه) تیم عازم کردان کرج شد تا اردوی یک هفته‌ای را در این شهر برپا کند. ما هم در حال انجام امور باشگاه‌ و کارهای اداری هستیم تا به امید خدا با شروع مناسب بتوانیم حضور موفقی در لیگ برتر داشته باشیم.

وی درباره اینکه آیا از شرایط نقل‌وانتقالات باشگاه سپیدرود رضایت کامل دارد یا خیر،‌ تصریح کرد: من نباید بگویم راضی هستم یا نه، اما به نظرم نقل‌وانتقالات ما در حد مطلوبی بوده است. باید در طول فصل دید با نتایجی که کسب می‌کنیم چه جایگاهی را به دست خواهیم آورد. امیدوارم شرایط به نحوی باشد که رضایت علاقه‌مندان سپیدرود برآورده شود.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی این باشگاه حل شده است یا خیر؟، عنوان کرد: مشکلات را یکی پس از دیگری برطرف می‌کنیم و اولین قدم ما هم تسویه حساب با طلبکاران است. باید شرایط باشگاه را برای واگذاری آماده کنیم. ما کارهای مقدماتی را تا جایی که از دست‌مان برمی‌آید، انجام می‌دهیم و شرایط را مهیا می‌کنیم تا در صورت صلاحدید، باشگاه واگذار شود.

مؤمنی ادامه داد: ما آمادگی کامل را برای واگذاری باشگاه داریم و خود من نیز آماده مذاکره هستم. شرایط بسیار خوب و مطلوب است و حتی سعی می‌کنیم بدهی‌های این باشگاه را کاملاً پرداخت کنیم. کسی که خواهان این باشگاه است، باید شرایطی داشته باشد تا ما اطمینان کامل را از او داشته باشیم. سپیدرود باشگاهی نیست که بتوانیم آن را دست هر کسی بدهیم. این باشگاه باید به یک گروه و یا یک فرد موجه واگذار شود و برای این کار نیز در حال کمک گرفتن از حوزه نظارتی استان هستیم.

وی در مورد برگزاری اردوی تیم سپیدرود در باکوی آذربایجان خاطرنشان کرد: با ارزیابی‌هایی که کردم، به این نتیجه رسیدم که هزینه‌های اردوی داخلی با برگزاری اردو در باکو هم‌سطح است، اما مشکل ما بازیکنان زیر ۲۳ سال و سربازی آنهاست. من به همراه کادرفنی باید شرایط بازیکنان را بررسی کنیم و اگر توانستیم به این اردو خواهیم رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار