بعد از قهرمانی آسیا تصمیم می‌گیریم بمانیم یا نه

مهدی‌پور: با ناامیدی به تایلند نمی‌رویم/ در اوزانی اعزام خواهیم داشت که شانس کسب مدال باشیم

مربی تیم جوانان بوکس گفت: شرایط برای پیش بینی مسابقات در بوکس سخت است اما با ناامیدی راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا نمی‌شویم.

رضا مهدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط تیم ملی جوانان که تا چند روز دیگر راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌شود اظهار داشت: در ۹ وزن در رقابت‌های آسیا شرکت می‌کنیم و تنها در یک وزن نماینده نخواهیم داشت. سعی کردیم در اوزانی اعزام داشته باشیم که شانس کسب مدال بیشتری وجود دارد یا اینکه می‌توانیم برای آینده کسب تجربه بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: پیش بینی رقابت‌های بوکس با توجه به شرایطی که در این رشته است بسیار دشوار است اما به هر صورت با ناامیدی به تایلند نمی‌رویم و به امید خدا سعی می‌کنیم تمام تلاشمان را برای گرفتن بهترین نتیجه انجام دهیم. اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و مسئولان تا به اندازه‌ای که از دست‌شان برمی‌آید حمایت کردند ولی از لحاظ اردوی برون مرزی یا مسابقات تدارکاتی تیم ایران شاید رتبه بیستم را در میان کشورهای آسیا داشته باشد.

مربی تیم جوانان بوکس اظهار داشت: چندین دوره اردو به صورت مقطعی داشتیم و یک اردوی خوب را نیز در کرمانشاه تجربه کردیم. در این اردو واقعا شهردار و اعضای شورای شهر کرمانشاه و همچنین مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان کمک حمات بسیار  خوبی از تیم داشتند و حتی لباس‌ها و برخی وسایل را برای ملی‌پوشان تهیه کردند. واقعا جا دارد از زحمات این عزیزان تشکر کنم.

مهدی‌پور گفت: روز گذشته نیز اردونشین‌ها با حضور در مزار شهدای شهر کرمانشاه با آرمان‌های انقلاب و شهدای عزیزمان تجدید میثاق کردند. البته اردونشین‌ها بعد از گلزار سر مزار برادر من هم آمدند که جا دارد در این مورد نیز از این عزیزان تشکر کنم.

مربی تیم جوانان بوکس در پایان تاکید کرد: بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا با دیگر همکاران در کادر فنی مشورت خواهیم کرد و در مورد ادامه همکاری با تیم تصمیم خواهیم گرفت. کاری است که شروع کردیم و تا پایان رقابت‌های قهرمانی آسیا باید ادامه بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار