تعیین محل برگزاری اردوی خارجی صنعت نفت آبادان

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از دایر شدن اردوی خارجی پیش فصل این تیم در منطقه دیزیلچه حمام ترکیه خبر داد.

و به نقل از روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان، فراز کمالوند درباره محل برگزاری اردوی خارجی تیم نفت آبادان، اظهار داشت: اردوی ما در دیزیلچه حمام ترکیه، منطقه‌ای در ۷۰ کیلومتری آنکار دایر می‌شود.

وی مدت زمان این اردو را ۱۴ روز اعلام کرد و گفت: در روزهای برپایی این اردو در هتل پاتالیا اسکان خواهیم داشت و برگزاری مسابقات تدارکاتی را نیز در دستور کار داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از امکانات محل اقامت این تیم در ترکیه گفت و خاطرنشان کرد: این هتل دارای استخرهای سرپوشیده و روباز، سونا، جکوزی، سالن آمفی تئاتر، همایش و جلسات است.

وی از وجود چهار زمین فوتبال با چمن مناسب در هتل محل اقامت زردپوشان آبادانی خبر داد و گفت: سالن‌های مجهز بدنسازی برای استفاده تیم‌های فوتبال در این هتل آماده فعالیت هستند.

این هتل در منطقه‌ای کوهستانی و جنگلی قرار دارد و پیش از این در سال‌های گذشته تیم‌های مختلفی مثل پرسپولیس، تیم فوتبال امید و گسترش فولاد در این هتل اردو زده‌اند.

اعضای تیم صنعت نفت آبادان روز سه‌‎شنبه هفته جاری فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد آنکارا ترک خواهند کرد. اردوی ۱۴ روزه صنعت نفت آبادان در کردان کرج عصر امروز (شنبه) به پایان می‌رسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار