در گفت‌وگو با تسنیم

شاهرودی: پرسپولیس یک ثانیه هم نباید به جدایی سروش فکر کند/ شناخت زیادی از مصلح و سیامک نعمتی ندارم

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، مربیان این تیم یک ثانیه هم نباید به جدایی سروش رفیعی فکر کنند و به دنبال جانشین او باشند.

رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد خریدهای جدید پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: ‌من شناخت زیادی از شایان مصلح و سیامک نعمتی ندارم، ولی حتماً آنها بازیکنان خوبی هستند که برانکو انتخاب‌شان کرده است.

وی شجاع خلیل‌زاده و گادوین منشا را بازیکنان خوبی دانست و گفت: امیدوارم تمامی بازیکنان جدید پرسپولیس بدانند که پیراهن چه تیمی را بر تن کرده‌اند. آنها باید با تعصب بالا برای تیم‌شان بازی کنند. البته معتقدم پرسپولیس همچنان باید چند بازیکن دیگر هم بگیرد تا در آسیا با مشکل مواجه نشود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس راجع به جدایی سروش رفیعی از این تیم نیز تصریح کرد: به‌هر حال سروش مختار بود که برای آینده‌اش تصمیم بگیرد، ولی به نظرم او می‌توانست یک فصل دیگر در این تیم مانده و با شریط بهتری راهی فوتبال اروپا شود. دیگر این انتقال قطعی شده و پرسپولیس یک ثانیه هم نباید به جدایی رفیعی فکر کند. برانکو مطمئناً بهترین جانشین را برای رفیعی انتخاب خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار