قلعه‌نویی به دنبال دروازه‌بان و مدافع میانی

وضعیت مبهم عطایا برای ماندن در ذوب‌آهن/ قرارداد علی‌حمام تمدید می‌شود

سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن برای تقویت این تیم نفراتی را مدنظر دارد که تفاضای جذب آنها به مسئولان باشگاه داده است.

خبرنگار ورزشی ، امیر قلعه‌نویی که سفری چند روزه به گرجستان داشته، همچنان درصدد تقویت تیم ذوب‌آهن است. او به دنبال جذب یک دروازه‌بان است تا با رشید مظاهری رقابت کند. علاوه بر این روی جذب یک مدافع میانی (ایرانی یا خارجی) نظر دارد، چون تیمش در حال حاضر فقط از دو مدافع میانی به نام‌های نژادمهدی و محمدزاده بهره می‌برد که آنها هم هنوز با باشگاه توافق مالی نکرده‌اند.

خبر دیگر در مورد ذوب‌آهن به وضعیت دو بازیکن لبنانی این تیم مربوط می‌شود. ربیع عطایا فصل گذشته حضور چشمگیری در ترکیب تیم نداشت و حتی بعد از پایان فصل به همبازی‌هایش گفته بود که با وجود داشتن قرارداد با ذوب‌آهن از این تیم جدا خواهد شد. علی حمام دیگر بازیکن لبنانی این تیم اما شرایط متفاوتی دارد. او خواهان ماندن در ذوب‌آهن است و نام او در فهرست امیر قلعه‌نویی هم قرار دارد. حمام بعد از بازگشت به ایران قراردادش را امضا خواهد کرد.

براساس این گزارش، شش بازیکن دیگر ذوب‌آهن یعنی مهدی رجب‌زاده، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و محمدرشید مظاهری که از لحاظ مالی با باشگاه اختلاف دارند قرار است به زودی به باشگاه بروند تا باز هم با مسئولان ذوب‌آهن مذاکره کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار