ویسی گفت که شرایط استقلال خوزستان بهتر می‌شود

شیخ‌ویسی: نمی‌دانم چرا فدراسیون همیشه طرف باشگاه‌ها را می‌‌گیرد/ ما را در صحرا رها کرده‌اند!

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: نمی‌‌دانم چرا فدراسیون از بازیکنان حمایت نمی‌‌کند و همیشه طرف باشگاه‌ها را می‌‌گیرد.

وحید شیخ‌ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد وضعیت بحرانی استقلال خوزستان اظهار داشت: همه بازیکنان از این وضعیت شاکی هستند و کسی هم در باشگاه جوابگوی ما نیست. ما منتظر هستیم تا تمرینات شروع شود و ببینیم وضعیت چگونه پیش خواهد رفت. یکی می‌‌گوید شرایط بد می‌‌شود، یکی می‌‌گوید شرایط بدتر می‌‌شود و یکی هم می‌‌گوید شرایط خوب می‌‌شود. ما که  نمی‌‌دانیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، اما امیدوارم این وضعیت تغییر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با این وضعیت قصد جدایی از استقلال خوزستان را ندارد، گفت: خیر، من قصد جدایی ندارم و جزو بازیکنانی هستم که بیش از ۵۰ درصد مبلغ قراردادم را دریافت کرده‌ام. حدود ۱۰ روز پیش هم با آقای ویسی صحبت کردم و او گفت که شرایط بهتر خواهد شد. ویسی حتی در مصاحبه‌اش گفته که با وجود این همه مشکل در استقلال خوزستان می‌‌ماند. من هم مطمئن هستم که با ماندن او شرایط بهتر خواهد شد. البته اینکه چقدر وضعیت تیم بهتر شود معلوم نیست.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان در خاتمه تصریح کرد: نفت تهران هم با چنین شرایطی مواجه شد و متأسفانه فدراسیون فوتبال هیچ حمایتی از بازیکنان این تیم نکرد. من  نمی‌‌دانم چرا فدراسیون از بازیکنان حمایت  نمی‌‌کند و همیشه طرف باشگاه‌ها را می‌‌گیرد. شما می‌بینید که برخی از باشگاه‌ها چه مشکلاتی دارند، اما فدراسیون خیلی راحت به آنها اجازه می‌دهد تا در لیگ برتر شرکت کنند. الان ما را در یک صحرا رها کرده‌اند و می‌گویند راه خودتان را پیدا کنید، در شرایط که ما نمی‌دانیم چه کار باید انجام دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار