در گفت‌وگو با تسنیم

کیهانی: هیچ قصدی برای بی‌احترامی نداشتم و از فدراسیون عذرخواهی می‌کنم/ مجبور شدم به قزاقستان بروم

دونده نیمه استقامت کشورمان گفت: می‌دانم که فدراسیون هیچ رضایتی از حضور من در مسابقات قزاقستان نداشت، اما مجبور به انجام این کار شدم.

خبرنگار ورزشی ، سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی عصر روز گذشته اعلام کرد که حسین کیهانی دونده نیمه استقامت کشورمان بدون هماهنگی با مربی و فدراسیون به همراه تیم نفت تهران به رقابت‌های کازانف قزاقستان اعزام شده است.

تیمور غیاثی سخنگوی این سازمان در این باره گفت: «این بی توجهی وی به تصمیمات سازمان تیم‌های ملی تبعات خوبی برای او نخواهد داشت و حتی اعزام او به مسابقات قهرمانی آسیا را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. تمامی این تصمیمات برای خود ورزشکاران بوده و باید همه ورزشکاران از مقررات فدراسیون دوومیدانی تبعیت کنند. سرپیچی از مقررات و تصمیم‌های سازمان تیم‌های ملی، بی‌احترامی به فدراسیون دو و میدانی و مسئولان آن تلقی می‌شود.»

حسین کیهانی درباره این سفر به خبرنگار ورزشی گفت: من در اردوی تیم ملی حضور داشتم و قصد هم نداشتم به مسابقات قزاقستان بروم. دو سال است که در سرما و گرما تمرین می کنم و برای موفقیت در این رقابت‌ها زحمت می‌کشم. این مسابقات هم که همراه تیم نفت آمده‌ام، از بدشانسی من ۲ هفته قبل از مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد که زمان بدی است. به هر حال هیچ قصدی مبنی بر بی‌حرمتی به فدراسیون نداشتم و اینکه گمان کنند ارزشی قائل نبوده‌ام، اینگونه نیست.

وی که هم‌اکنون در قزاقستان حضور دارد، افزود: نمی‌خواستم به اینجا بیایم. به قول معروف در دقیقه ۹۰ از باشگاه نفت تماس گرفتند. من هم باید شرایط باشگاهی‌ام را در نظر داشته باشم. به هر حال نفت تنها باشگاهی است که نسبت به سایر باشگاه‌ها به ورزشکاران اهمیت بیشتری می‌دهد و حامی ما است. اگر همین تیم نفت نبود، بسیاری از دوندگان ناامید می‌شدند. همان‌طور که گفتم، مسئولان باشگاه تماس گرفتند و گفتند که از من انتظار حضور در قزاقستان را دارند و شاید این سفر در قرارداد سال آینده نیز تاثیر داشته باشد. من هم مجبور به حضور در جام کازانف شدم.

دونده نیمه استقامت کشورمان ادامه داد: روزی که از شیراز به تهران برگشتم، تیمور غیاثی در اتاقش نبود و من هم عجله زیادی داشتم و فرصت نشد که خداحافظی کنم. واقعا هیچ قصدی مبنی بر بی‌حرمتی به غیاثی و فدراسیون نداشتم. غیاثی از بزرگان دوومیدانی ایران است و هرگز نمی خواستم جسارت کنم. می‌دانم که فدراسیون هیچ رضایتی به حضور من در قزاقستان نداشت، اما مجبور شدم و کاری نمی‌توانستم انجام بدهم.

کیهانی عنوان کرد: حالا که این شرایط رقم خورده، فدراسیون هر تصمیمی بگیرد، تبعیت می‌کنم و بدون هیچ اعتراضی با آن کنار می‌آیم. من برای فدراسیون و تیم ملی زحمت می‌کشم و به دنبال افتخارآفرینی برای کشورم هستم. مطمئن باشید اگر در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشم، تمام تلاشم را برای کسب بهترین نتیجه به کار خواهم گرفت. از مجید کیهانی رئیس فدراسیون و همچنین تیمور غیاثی و مجموعه فدراسیون دوومیدانی عذرخواهی می‌کنم و بار دیگر می‌گویم که هیچ قصدی برای بی‌احترامی نداشتم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار