رکورد فروش بلیت در مسابقات دوومیدانی معلولان جهان شکسته شد

در حالی که سه هفته به آغاز مسابقات دوومیدانی معلولان جهان در لندن زمان باقی مانده، برگزارکنندگان این رقابت‌ها از فروش ۲۳۰ هزار قطعه بلیت خبر داده اند.

، فروش این تعداد بلیت از هشت دوره قبلی این مسابقات بیشتر است. فروش بلیت این مسابقات از ماه سپتامبر و پس از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو آغاز شد و در ماه ژانویه ۱۰۰ هزار بلیت در قالب برنامه مدرسه به فروش رفت که ۹۰ هزار تای آن شامل مدارس لندن می‌شود. برگزار کنندگان با هشتگ ورزشگاه را پر کنید (FillTheStadium#) از تماشاگران خواسته‌اند تا از این رقابت‌ها که در تاریخ ۱۴ تا ۲۳ ژوئن برگزار می‌شود، حمایت به عمل آورند. 

«اِد وارنر» نایب رئیس برگزاری مسابقات ۲۰۱۷ لندن در این باره به سایت کمیته بین المللی پارالمپیک گفت: ما از شکسته شدن رکورد فروش بلیت‌ها هیجان زده‌ایم. با این حال مصمم هستیم که اطمینان حاصل کنیم تا حد ممکن تماشاگر داخل ورزشگاه حضور دارد تا ورزشکاران را تشویق کنند. بر خلاف پارالمپیک، رقابت‌های دوومیدانی معلولان پیش از مسابقات افراد سالم برگزار می‌شود و می‌خواهیم مطمئن شویم که ورزشگاه از همان آغاز رقابت‌ها جو فوق العاده‌ای خواهد داشت.

«سر فیلیپ کریون» رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک نیز گفت: واقعا مطمئنم که رقابت‌های لندن ۲۰۱۷ بسیار ویژه خواهد بود. من هم از کمپین «ورزشگاه را پر کنید» حمایت می‌کنم، چرا که این شانس وجود دارد که همه چیز را جشن بگیریم. رقابت‌های ورزش معلولان برای روحیه انسانی خوب است و اینکه ببینیم چگونه انرژی مثبت می تواند بر انرژی منفی غلبه کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار