تمجید مدیرعامل و سرمربی پدیده از ورزشگاه امام رضا (ع)

کریمویی: نامه‌نگاری‌های استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) انجام شده است/ مهاجری: بازیکنان ما حیرت‌زده شدند

مدیرعامل و سرمربی تیم پدیده خراسان پس از برگزاری نخستین جلسه تمرینی تیم‌شان در ورزشگاه امام رضا (ع) به تمجید از این استادیوم پرداختند.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، حمیدرضا کریمویی با اشاره به برگزاری تمرین این تیم در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد گفت: از مدت‌ها قبل جلسات مختلفی را با یوسفی، مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی داشتیم و در نهایت با موافقت ایشان یک جلسه تمرین را در این ورزشگاه مدرن و مجهز برگزار کردیم.

وی افزود: آستان قدس رضوی همواره نگاه ویژه‌ای را به مقوله ورزش داشته و پس از افتتاح این ورزشگاه به دست تولیت معزز آستان قدس رضوی نیز تلاش‌های خوبی برای برگزاری بازی‌های نمایندگان استان در این ورزشگاه انجام داده است.

کریمویی اظهار داشت: ورزشگاه امام رضا (ع) از همه نظر یکی از استادیوم‌های ویژه کشور به شمار می‌رود. قطعا باید برای برگزاری مسابقات فوتبال نیز هماهنگی های لازم در این باره انجام شود.

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان یادآور شد: نامه‌نگاری‌های استفاده از این ورزشگاه انجام گرفته است. صحبت‌های خوبی با آستان قدس رضوی داشتیم و هیئت فوتبال نیز کمک زیادی در راستای استفاده از ورزشگاه امام رضا(ع) به ما کرد. اگر توافق بر سر مسائلی همچون نحوه و زمان استفاده حاصل شود، این استادیوم می‌تواند پذیرای حریفان پدیده در لیگ هفدهم باشد.

همچنین رضا مهاجری با اشاره به برگزاری تمرین تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: این تمرین باعث افزایش انرژی ما در راه آماده‌سازی تیم شد، چرا که در زمینی تمرین کردیم که تمام استانداردهای جهانی را دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: باید از مسئولان آستان قدس رضوی به ویژه حجت الاسلام رئیسی، تولیت محترم و همچنین یوسفی، مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی تشکر کنیم که امکان برگزاری این تمرین را به وجود آوردند.

مهاجری ادامه داد: به نظر من، بازی کردن در این ورزشگاه به رشد فوتبال مشهد کمک خواهد کرد. ورزشگاهی که استانداردهای روز دنیا را دارد و اگر از آن استفاده نکنیم، سرمایه‌مان از بین می‌رود.

وی یادآور شد: این ورزشگاه گنجایش ۱۲۰۰ خودرو را در پارکینگ خود دارد. این در شرایطی است که بیشتر استادیوم‌ها با معضل پارکینگ روبه‌رو هستند. ورزشگاه امام رضا (ع) زیباست و امکانات و چمن خوبی دارد. بازیکنان تیم ما وقتی وارد ورزشگاه شدند، حیرت زده بودند.

مهاجری تصریح کرد:با نگاه مثبتی که در آستان قدس رضوی نسبت به ورزش و فوتبال وجود دارد، و جلسات خوبی که بین مدیران باشگاه و تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شده است، امیدوارم بتوانیم بازی‌هایمان را در این ورزشگاه برگزار کنیم.

وی در خصوص روند جذب بازیکنان این تیم گفت: تلاش ما این بود تا مرحله اول استخوان بندی تیم را حفظ کنیم و در کنار آنها نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنانی همچون حاتمی، قاسمی‌نژاد، خلعتبری و بازیکنان دیگر جوانی که از تیم‌های دیگر جذب کردیم، قوت ببخشیم.

سرمربی تیم پدیده افزود: هنوز چند جای خالی دیگر نیز در تیم وجود دارد که در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر هستیم در روزهای آینده خبرهای خوب دیگری برای اهالی فوتبال خراسان و هواداران پر شور پدیده خواهیم داشت.

وی گفت: در چند روز آینده اردوی خود را در ترکیه برپا و چند بازی تدارکاتی را با تیم‌های حاضر در کمپ آماده سازی برگزار می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار