به دنبال بازی با تایلند یا ویتنام هستیم

مربی تیم ملی والیبال بانوان: بیشترین تمرکز ما روی پیروزی برابر چین تایپه است

مربی تیم ملی والیبال بانوان گفت: برای صعود از مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا تمرکزمان را روی پیروزی برابر چین تایپه گذاشته‌ایم.

فرزانه خمسه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: زمان زیادی برای آماده سازی تیم جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا نداریم اما باتوجه به اینکه شماری از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی در مسابقات امیدهای آسیا حضور داشتند و برخی دیگر نیز در جام باشگاه‌ها شرکت داشتند از این بابت نگرانی نداریم. تنها تعداد معدودی از بازیکنان باقی می‌مانند که پس از لیگ در مسابقات و تمرینات حضور نداشتند.

وی افزود: با توجه به اینکه مسابقات مرداد ماه برگزار می‌شود اردوهای تیم ملی را به صورت فشرده برگزار می‌کنیم. در این میان به دنبال برگزاری اردوی تدارکاتی نیز هستیم. با توجه به پیگیری‌های نایب رئیس فدراسیون والیبال در نظر داریم بازی تدارکاتی با یکی از تیم‌های تایلند یا ویتنام برگزار کنیم.

مربی تیم ملی والیبال بانوان اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در پایان این اردو شماری از بازیکنان از اردوها خط می‌خورند چرا که فرصت زیادی نداریم تا بازیکنان را برای زمان بیشتری در اردو نگه داریم و محک بزنیم.

خمسه یادآور شد: در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا با تیم‌های چین تایپه، تایلند و مالدیو همگروه هستیم. برای صعود باید دو بازی را ببریم. بر همین اساس بیشترین تمرکز ما روی پیروزی برابر چین تایپه است چرا که  در یکی دو سال گذشته به این تیم نزدیک شده‌ایم و توانایی غلبه بر این تیم را داریم.

وی گفت: چین تایپه تجربه بالایی دارد و از بازیکنان سرعتی برخوردار است. امیدواریم در مرحله مقدماتی از سطح این تیم بگذریم و از گروه خود صعود کنیم.

تسنیم نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا ۱۸ تا ۲۶ مردادماه به میزبانی شهر «مانیل» کشور فیلیپین برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال بانون ایران با تایلند، چین تایپه و مالدیو همگروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار