جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۱۷ - روسیه

اوسوریو: به کنترل روسیه نیاز داریم/ چرچتسوف: به حذف شدن فکر نمی‌کنیم

سرمربیان روسیه و مکزیک به بیان دیدگاه‌هایشان درباره بازی حساس رودررو در جام کنفدراسیون‌ها پرداختند.

، سرمربیان تیم‌های ملی مکزیک و روسیه در کنفرانس خبری پیش از بازی رودررو در گروه اول جام کنفدراسیون‌ها درباره یک جدال دشوار به شاگردانشان هشدار دادند.

خوان کارلوس اوسوریو، سرمربی مکزیک گفت: مردم و هواداران فوتبال دیدگاه‌های خاص خودشان را دارند. ما فقط درباره انتقادات سازنده فکر و عمل می‌کنیم و سایر نقدها را تنها می‌پذیریم.یکی از دلایل زیبایی فوتبال، همه فهم بودن آن است اما آنچه در زمین رخ می‌دهد، متفاوت از پیش‌گویی‌ها و تخصصی است.بازی با روسیه، نبرد بزرگی بزای فوتبال مکزیک خواهد بود.بارها در تورنمنت‌های مهم مقابل میزبانان مشتاق و پرهواداری که برای صعود نیاز به پیروزی بر ما نیاز داشتند، بازی کرده‌ایم.به کنترل بازی نیاز داریم و باید ثابت کنیم از توانایی تطبیق با شرایط مختلف برخوردار هستیم.تا اینجا یک گام به جلو برداشته‌ایم و ادعا می‌کنم می‌توانیم مقابل هر تیمی با هر شرایطی پیروز شویم.

استانیسلاو چرچتسوف، سرمربی تیم ملی روسیه هم از یک جدال دشوار با مکزیک سخن گفت: اشتیاق و شور مبارزه‌طلبی تیم من از یورو ۲۰۱۶ مدام در حال افزایش است.هواداران قطعا تغییرات فراوان تاکتیکی و ذهنی ما را دیده‌اند.حضور در جام کنفدراسیون‌ها افتخار بزرگی محسوب می‌شود. اصلا به حذف شدن فکر نمی‌کنیم.برای انجام سومین بازی این جام مقابل مکزیک مسئولیت زیادی روی دوش خودمان حس می‌کنیم.تیم من اعتماد به نفس بالایی دارد. یکی یکی موانع را از پیش رو برمی‌داریم و در ابتدای راه به به مانع دهم فکر نمی‌کنیم!

او با یک شوخی حرف‌هایش را به پایان برد: عکس گرفتن من با رونالدو پس از بازی پرتغالی مشکلی نداشت. به نظر شما داشت؟!

 گفتنی است بازی روسیه و مکزیک از گروه اول جام کنفدراسیون‌ها، ساعت ۱۹:۳۰ امروز (شنبه) به وقت تهران انجام می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار