جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۱۷ - روسیه

سانتوس: برای ساکت کردن منتقدان باید پیروز شویم/ هادسون: به مهار رونالدو فکر نمی‌کنیم

سرمربی پرتغال به ساکت کردن منتقدان و مرد اول کادر فنی نیوزیلند به اعاده حیثیت می‌اندیشند.

، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل نیوزیلند در گروه اول جام کنفدراسیون‌ها از شاگردان خود خواست به قصد پاسخ دادن به منتقدان حتما مقتدرانه پیروز شوند.

او گفت: خیلی‌ها هنوز درباره یورو ۲۰۱۶ و اینکه ما با شانس قهرمان اروپا شدیم، حرف می‌زنند. ساکت کردن این منتقدان کار بسیار دشواری است و ما برای انجام این کار حتما باید نیوزیلند را شکست دهیم. حریف ما هر چند حذف شده اما می‌تواند دردسرساز شود؛ همان‌طور که در بازی با مکزیک این موضوع را ثابت کرد. برای صعود به برتری در این بازی نیاز داریم .تیم من در رونالدو خلاصه نمی‌شود. او بازیکن کلیدی ماست اما سایرین هم به اندازه خودشان در ساختن تیمی باشکوه نقش داشته‌اند.

آنتونی هادسون، سرمربی تیم ملی نیوزیلند، نگران خطرات احتمالی کریس رونالدو نیست.

او در این باره اظهار داشت: ما در این بازی به دنبال اثبات ذهنیت قوی و ساختار منظم خودمان هستیم. هر چند حذف شده‌ایم اما به  کسب نتیجه می‌اندیشیم.به قدرت رقیب توجهی نداریم چون می‌توانیم مقابل هر تیمی بجنگیم.پرتغال تیمی در کلاس جهانی است و مکزیک را اذیت کرد. ما با ذهنیت خوب همیشگی خودمان به مصاف قهرمان اروپا می‌رویم.این تورنمنت برای ما مهم تلقی می‌شود. البته متاسفانه در ۲ بازی قبلی نتوانستیم خیلی خوب و مطابق دلخواه ظاهر شویم.

او در ادامه افزود: از نظر من رونالدو بهترین بازیکن جهان است اما تنها به مهار او فکر نمی‌کنیم. اگر فقط بخواهیم کریس را از کار بیندازیم به سایر ستارگان پرتغال مانند نانی، کوارشما و ... اجازه باز کردن دروازه‌مان را می‌دهیم و من نمی‌خواهم این اتفاق رخ بدهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار