در گفت‌وگو با تسنیم

محمدی: گل‌محمدی به بازیکنان آرامش می‌دهد/ آرزو داشتم قلعه نویی را از نزدیک بببینم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است، سرمربی جدید این تیم به شاگردانش آرامش می‌دهد.

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد وضعیت فعلی تراکتورسازی اظهار داشت: تمرینات را چند روزی است که شروع کرده‌ایم. با اینکه فشار تمرینات بالاست، ولی بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا برای شروع لیگ برتر به آمادگی کامل برسند و امیدوارم این اتفاق خیلی زود رخ دهد.

وی با ابراز خرسندی از کار کردن با یحیی گل‌محمدی خاطر نشان کرد: من دو سال افتخار شاگردی ایشان را داشتم و با او در تیم ذوب‌آهن قهرمان جام حذفی شدیم. آقای گل‌محمدی مربی آرامی است که به شاگردانش آرامش می‌دهد و کار کردن با او بسیار لذت‌بخش است. البته من باید از زحمات آقای قلعه‌نویی هم تشکر کنم. یک زمان آرزو داشتم او را از نزدیک ببینم، ولی پارسال افتخار شاگردی ایشان نصیبم شد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این پرسش که تیمش بابت عدم جذب بازیکن ضرر نخواهد کرد، گفت: طبیعتاً ما فصل سختی در پیش داریم و نگرفتن بازیکن کارمان را خیلی سخت می‌کند. با این حال تیم خوبی داریم و به آینده امیدواریم. جوان‌های تراکتورسازی باید خودشان را نشان دهند، چرا که فصل آینده نقش مهمی را خواهند داشت. همان‌طور که گفتم کارمان خیلی سخت است، اما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار