مدیر ولفسبورگ: دژاگه نمونه یک بازیکن متعد است

جدایی کاپیتان تیم ملی از ولفسبورگ / دژاگه: ولفسبورگ همیشه در قلب من است

اشکان دژاگه پس از جدایی توافقی از تیم ولفسبورگ آلمان گفت: این تیم برای همیشه در قلب من می‌ماند.

، باشگاه ولفسبورگ آلمان به طور رسمی قطع توافقی همکاری با اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران را پس از شش ماه اعلام کرد.

در خبر سایت رسمی باشگاه ولفسبورگ به نقل از اشکان دژاگه آمده است: برای من پوشیدن دوباره پیراهن تیم ولفسبورگ افتخار بزرگی بود. می‌خواهم از تمام هواداران تیم ولفسبورگ به خاطر خوشامدگویی غیرقابل منتظره به من قدردانی کنم. از زمان بازگشتم به ولفسبورگ این حمایت‌‌ها را دریافت کردم. فراموش نمی‌کنم زمانی که پا به ورزشگاه وولکس‌واگن گذاشتم چه لحظه‌های هیجان‌انگیزی برای من بود. این اتفاق برای من معانی بسیار زیادی داشت و بسیار خوشم آمد که چگونه هواداران برای من شادی می‌کردند.

دژاگه ادامه داد: ولفسبورگ همیشه در قلب من است و باقی خواهد ماند. خوشحالم که باشگاه به من پیشنهاد فعالیت در ولفسبورگ برای آینده داد.

مدیر ورزشی باشگاه ولفسبورگ نیز در رابطه با جدایی اشکان دژاگه اظهار داشت: می‌خواهیم از دژاگه به خاطر تعهداتش که یک الگو برای باشگاه است قدردانی کنیم. هر چند بعضی‌ها از بازگشت او به تیم ولفسبورگ راضی نبودند اما اشکان هیچ‌گاه میدان را ترک نکرد. به رغم مصدومیت تلخ برای بازگشت سخت تلاش کرد. ما فقط در زمان بازی‌های پلی‌آف توانستیم از اشکان بهره ببریم که اهمیت بسیاری برای تیم ولفسبورگ داشت. در زمین نشان داد که چقدر بازیکن حرفه‌ای است. برای او در ادامه دوران فوتبالش آرزوی موفقیت می‌کنیم. دوباره به اشکان دژاگه در آینده برای فعالیت در باشگاه ولفسبورگ خوشامد خواهیم گفت.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار